Haberler

Skyrim Hayranı İnanılmaz Ejderha Yağlıboya Tablosunu Paylaştı

Skyrim’in korkunç ve yükselen ejderhaları, yetenekli bir fantezi sanatçısının yağlı boya tablosuyla etkileyici bir şekilde hayat buluyor.

Birçok türden Skyrim fanartları, serinin hayranları arasında oldukça popülerdir. Skyrim hayranları Skyrim’i takdir etmek için sanat çizdi, yazdı, kalıpladı, bastı ve oydu ve böyle bir hayran şimdi Skyrim’in ejderhalarından ilham alan güzel bir tablo paylaştı.

Tablo, eşinin etkileyici çalışmasına dikkat çekmek isteyen LongFineArt tarafından paylaşıldı. Önlerinde tabloyla duran LongFineArt’ın eşi, bir ejderha kafasının profil fotoğrafı sanatıyla poz veriyor. Ejderha görüntüsünün içinde, yükselen dağları, uzun ağaçları ve gökyüzü boyunca onun üzerinde yükselen başka bir ejderha ile tamamlanmış Skyrim manzarası var.

Painted Dragon Studios olarak çalışmalarını paylaşan LongFineArt’ın eşi, açıkçası esere çok emek vermiş. Görüntü Skyrim hayranları için anıları canlandırıyor gibi görünüyor ve birçok kişi sanatı desteklemek için konuştu ve kendileri için nereden satın alabileceklerini merak etti. Painted Dragon Studios, Skyrim ve Yüzüklerin Efendisi gibi popüler fantazi serilerine dayanan pek çok baskı ve orijinal tabloyu Etsy mağazalarında satışa sunuyor, ancak bu yazının yazıldığı sırada bu tablo mevcut gibi görünmüyor.

Skyrim’in açık dünyası, görünüşte hiç bitmeyen mod listesi, kapsamlı müzikleri ve Tamriel’in unutulmaz karakterleri, oyuncuların oyuna hala inanılmaz derecede bağlı hissetmelerine neden oldu. Bethesda nihayet The Elder Scrolls 6’yı çıkardığında oyuncuların Skyrim’i geride bırakıp devam edeceklerini düşünmek kolay olsa da, Skyrim’in sıkı hayranlar için hala geri dönülecek bir klasik olması ihtimali var. Skyrim’in öncülü olan Oblivion, hala aktif bir oyuncu tabanına sahip ve hayranları Oblivion’un dünyasını ve kampanyasını daha yeni oyuna getirmek için bir çaba olan Skyblivion’u yapmak için hala çok çalışıyorlar.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir