Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt battle royale Nisan’da başlıyor.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt battle royale Nisan’da başlıyor., 2021’de Steam Erken Erişim’de çıkış yaptı.

Bloodhunt – The Game Awards 2021 Trailer

Steam Erken Erişim’deki çıkışından yedi aydan fazla bir süre sonra, World of Darkness battle royale Vampire: The Masquerade – Bloodhunt 27 Nisan’da tam sürüme geçecek.

Bloodhunt – hala beklediğimiz Bloodlines 2 ile karıştırılmaması gereken – Brujah, Nosferatu ve Toreador klanlarını (ve yakında Ventrue’yu ) gecenin kontrolü için karşı karşıya getiren üçüncü şahıs bir battle royale oyunudur . Prag şehri. Her klanın, oyuncunun seçtiği arketip tarafından daha da rafine edilen, farklı oyun stilleri sağlayan benzersiz yetenekleri vardır. 

Gerçek savaş oldukça geleneksel olsa da, yani genellikle uzaktan silahlarla ve yakın bıçaklarla yapılırken, vampir yetenekleri daha pasif veya destek odaklı olma eğilimindedir – dikey yüzeylere tırmanmak, sise dönüşmek, diğerlerini kör etmek. oyuncular, bu tür şeyler. Bloodhunt’ın oyununu diğer battle royale oyunlarına oldukça yakın tutan ve yine de ona belirgin bir şekilde doğaüstü bir tat veren bir karışım.

Bloodhunt yapımcısı David Sirland, “Başarılı bir Erken Erişim döneminden sonra, Sharkmob oyun topluluğundan gelen geri bildirimleri uyguluyor ve hayranlara oyunun nasıl ilerlediğini göstermek için sabırsızlanıyoruz.” Dedi.

Erken Erişim sürümü 2021’de çıktıktan kısa bir süre sonra Bloodhunt’a yaklaşık 10 saat daldım ve battle royale’de pek iyi olmasam da (PC Gamer Discord’da benimle Apex Legends oynama talihsizliğini yaşayan herkese sorun) , Onunla geçirdiğim zamandan gerçekten keyif aldım. Prag geceleri çok güzeldir – kesinlikle Bloodlines’ın Los Angeles’ına layık bir alternatiftir – ve oyunun uzun görüş alanı ve nispeten yüksek öldürme süresi, diğer oyuncuları uygun vampir tarzında, yüksekten ve uzaktan sessizce takip etmek için harikadır. Açıkçası Bloodlines’ı harika yapan RPG unsurlarına sahip değil, ancak çok daha aksiyon odaklı bir ortamda karşılaştırılabilir bir ambiyans yakalamayı başarıyor.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, Steam’de ücretsiz olarak oynanabilecek ve ayrıca PlayStation 5’te de mevcut olacak. Daha fazlasını Bloodhunt.com adresinde bulabilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish