Haberler

Rocket League 6.Sezonu 9 Mart’ta Başlayacak!

Psyonix Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Rocket League Sezon 6’nın bir toon temasına sahip olacağını ve 9 Mart’ta başlayacağını duyurdu.

Üç ay sonra, bilimkurgu temalı 5. sezon sona eriyor. Neo Tokyo arenasının yeni bir çeşidinin yanı sıra bir çizgi film teması geliyor.Önizlemelere göre, Rocket League Sezon 6’nın Rocket Pass’indeki yeni öğeler ve stiller normalden daha renkli. Pembe canavarlar, örsler, yamalı lastikler gibi oyuncular daha enerjik ögeleri bekleyebilirler. Yeni Neo Tokyo arenası, haritaya biraz daha çizgi film benzeri tonlar ekliyor. Elbette Rocket League haritaları tamamen estetiktir, bu yüzden oyunun oynanış şeklini etkilemeyecek.

Sezon 6, ayrıca Sınırlı Süreli Mod içeren yeni bir Sınırlı Süreli Etkinlik sunuyor, ancak Psyonix ayrıntılar konusunda sessiz kaldı. Stüdyo, daha sonraki bir tarihte daha fazlasının paylaşılacağını söyledi.

Sezon 5 ödülleri de altıncı sezonun başlamasıyla birlikte gelecek. Oyuncular, ulaştıkları en yüksek rütbeye dayalı olarak her zaman popüler olan Gol animasyonu ödülünü alacaklar

Psyonix, yeni sezon ödülleri açıklandığında genellikle topluluğun öfkesinin hedefi oluyor, ancak Sezon 5’in tepkisi önceki sezondan çok daha olumluydu. Ancak bazıları hala şikayet etse de, dereceli ödüller gerçek oyunda nadiren görülüyor. Çoğu oyuncu, genellikle sezon ödüllerinden herhangi biri olmadan arabalarına herhangi bir şekilde stil verir. Genel olarak sevilenler bile, ortalama çevrimiçi maçınızda nadir görülen ögelerdir.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR