Haberler

Elenen VALORANT Game Changers takımları mekana alınmıyor!

G2’den Julia “juliano” Kiran’a göre, turnuvadan elenen VALORANT Game Changers Champions takımları, satışa çıktıktan hemen sonra tükenen biletleri satın almadıkça, turnuvadan elendikten sonra tekrar sahaya giremeyecekler.

Riot, mekan seçimi nedeniyle şimdiden tepki alıyor. İlk uluslararası LAN etkinliği, Almanya’nın Berlin kentindeki LEC stüdyosunda, kalabalığında 174 kişiden oluştuğu minik bir yerde gerçekleşecek. Etkinliğin biletleri satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tükendi ve bilet almak için acele etmelerine gerek olmadığını düşünenler bekleme listesine alındı.

Riot’un takımların etkinlikten elendikten sonra oyuncuları mekanın dışına çıkardığı bildiriliyor. Tipik olarak, elenen oyuncular, hala mücadele eden diğer rakiplerine tezahürat yapmak için seyircilerin yanına giderler, ancak bir Game Changers etkinliğine ev sahipliği yapan bu ilk uluslararası LAN turnuvası, diğer oyuncular için böyle bir ayrıcalığa sahip olmayacak. Juliano’ya göre elenen takımlar geri dönecek.

Bunun uluslararası takımların ilk kez yüz yüze görüşebilecekleri bir LAN turnuvası olduğu düşünüldüğünde, Game Changers yarışmacılarının çoğu oldukça üzgün. Valorant Game Changers takımları birbirlerini desteklemeleriyle bilinir ve farklı takımlardan birçok oyuncu oyun dışında arkadaştır ve dostane rekabetin tadını çıkarır. Ancak bu hamle, başlangıçta elenirlerse onların arkadaşlarını destekleyemeyecekleri anlamına geliyor.

Dot Esports ayrıntılar için G2 ve Riot’a ulaştı ancak herhangi bir yanıt alamadı.

Game Changers Champions turnuvası 15 Kasım’da başlayacak ve altı bölgeden sekiz takımın ilk kez Berlin’de mücadele edeceği bir turnuva olacak.

İlginizi Çekebilir: EA, Avrupa’da Satışları Durduracağı İddialarını Reddetti

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir