Çok Oyunculu Aksiyon E-SPOR Genel Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite Multiplayer Çıktı.

Sürpriz!

Microsoft , Xbox için bugünün 20. yıl dönümü yayını sırasında büyük bir sürpriz (veya Cuma günkü sızıntılar olmasaydı neredeyse sürpriz ) yaptı: Halo Infinite Multiplayer şu anda canlı.

Steam listesi , “Franchise’ın 20. Yıldönümünü kutlamak için Halo Infinite’in çok oyunculu beta sürümü şu anda mevcut ve Xbox ve PC’de ücretsiz olarak oynanabiliyor” diyor. “Kişisel Spartan Yolculuğunuza bugün Sezon 1,”Heroes of Reach” ile başlayın ve yaklaşan, sınırlı süreli oyun içi etkinlikler ve özel ödüller için bizi izlemeye devam edin.”

Halo Infinite’in oynaması ücretsiz çok oyunculu bileşeni Heroes of Reach’in ilk sezonunun başlangıcı, 8 Aralık’ta belirlenen kampanyanın lansmanından çok önce geliyor. Sezon, uzatılmış bir süre olan Mayıs 2022’ye kadar devam edecek ( 343 Industries, “2. Sezonun yüksek kalite çıtamızı karşılamasını ve böylece 2. Sezon için geliştirmeyi ekibimiz için sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde tamamlayabilmemizi” sağlamaya yardımcı olacağını söyledi.

İlk hafta Halo Infinite’e giriş yapan oyuncular, yıl dönümü temalı kozmetiklerden oluşan ücretsiz bir ödül paketinin kilidini açacak. 23 Kasım’da 1. sezon açılış etkinliği Fracture: Tenrai başlayacak ve oyunculara sezonluk samuray temalı zırh ve diğer özelleştirme öğelerini kazanma fırsatı verecek.

“Ocak ayında, hepiniz 8 Aralık’tan itibaren Halo Infinite’in geniş ve macera dolu kampanyasını oynama şansına sahip olduktan ve Halo Infinite ekibindeki hepimiz tatillerde enerji kalkanlarımızı yeniden şarj etme fırsatı bulduktan sonra, Halo Infinite yaratıcı başkanı Joseph Staten, 1. sezon etkinlik takviminin yanı sıra 2. sezon, kampanya işbirliği ve Forge yayın planlarımız hakkında paylaşacak daha fazla ayrıntıya sahibiz” dedi.

Oynaması ücretsiz nişancı Steam’de 26 GB’lık bir indirmedir, ancak hemen almakta biraz sorun yaşayabilirsiniz: Şu anda 52.000’den fazla kişi oynuyor ancak bazı sunucular sorun yaşıyor ve bazı kullanıcılar için indirme hızları çok yavaş. İndirmeyi durdurmanın ve başlatmanın, normal indirme hızlarını geri yüklemeye yardımcı olabileceğini keşfettim, bu nedenle, sürükleme yapıyorsanız bunu bir deneyin. Bazı oyuncular da oyunu başlatmaya çalışırken mavi ekran bildirdiler; geliştiriciler bunun farkında ve üzerinde çalışıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

X