Haberler

TFT, 11.23 Yaması’nda 6 yeni olasılık kazanmak için 6 Hextech Augment Seti!

Ekstra düzenlemeler öngörülebilirliği azaltır.

Oyun tasarımcısı Kent “Riot Kent” Wu ve oyun tasarım direktörü Stephen “Mortdog” Mortimer, bugünkü Yama Özeti sırasında 11.23 Yaması ile toplam altı yeni Teamfight Tactics Set Six Hextech Augment düzenleme olasılığının geleceğini açıkladı.

17 Kasım’da yayınlanması planlanan 11.23 Yaması, olası Hextech Augment düzenlemelerinin sayısını altıya kadar artıracak. Mortdog’a göre, yeni kombinasyonlar oyun sırasında daha fazla esneklik sağlayacak olsa da, bazı oyuncuların olası Artırmaları tahmin edebilmesi nedeniyle yeni masa yuvaları eklendi.

Hextech Augment tablosundaki artışa ek olarak, her olasılığın düzenlemelerin yer alacağı yeni bir yüzdesi vardır.

TFT Yama 11.23’te bir dizi başka büyük değişiklik de planlanıyor. Paralı Asker ve Yenilikçi özellikleri birkaç nerf ile vurulacak. Galio ve Colossus özellik alacak ise paralı şampiyonlar Gangplank ve Miss Fortune güç azaltılması için planlanıyor.

Hextech Augment tablosunda yapılan tüm değişiklikler, 17 Kasım’da TFT Set Six Patch 11.23’ün yayınlanmasından önce değişikliğe tabidir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR