Haberler

City-building RTS The Settlers kapalı beta önümüzdeki hafta başlıyor.

Ubisoft’un uzun süredir devam eden seriyi yeniden başlatması, bazı şanslı oyunculara 20-24 Ocak tarihleri arasında erken bir görünüm kazandıracak.

Birden fazla gecikmeden sonra, Ubisoft’un şehir inşa eden RTS The Settlers’ı yeniden başlatması nihayet bir lansman tarihine sahip. The Settlers 17 Mart’ta çıkacak ve o kadar bekleyemezseniz, önümüzdeki hafta birkaç günlüğüne kapalı betaya katılma şansınız var.

1994 ve 2010 arasındaki yedi Settlers oyunundan (ve birkaç yan oyundan) sonra, RTS serisi oldukça zorlu bir on yıl geçirdi. Serinin sekizinci oyunu, kapalı betanın bir hayal kırıklığı olduğunu kanıtladıktan sonra 2014’te iptal edildi ve Ubisoft sonunda 2019 için planlanan bir lansman tarihi ile yeniden başlatmayı duyurdu. Bu daha sonra bir kez daha ertelenmeden önce 2020’ye ertelendi. Sonunda, The Settlers bir kez daha gün ışığına çıkacak gibi görünüyor.

The Settlers Mart’ta geldiğinde (umarım bu sefer kesindir), çatışma ve saldırı modlarının yanı sıra hikayesi, karşılaşılacak karakterler ve müttefikler ve keşfedilecek ve üzerine inşa edilecek birkaç farklı biyom içeren bir kampanya modu içerecek.

Ancak bu ayın kapalı betası, ele geçirilecek iki harita ile yalnızca diğer oyunculara veya AI kontrollü gruplara karşı 1v1 veya 2v2 maçlar için çarpışma modunu kapsayacak. 20-24 Ocak tarihleri arasında sürecek olan kapalı betaya katılma şansı için buradan kayıt olabilirsiniz . Kapalı betaya girerseniz, hem Ubisoft Connect’te hem de Epic Games Store’da mevcut olacak.
Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir