Haberler

BBL, VCT Türkiye elemelerinde merakla beklenen açılışta Galakticos’u yendi

VALORANT Champions Tour Turkey Challengers’ın kapalı elemeleri resmen başladı ve merakla beklenen 2022 BBL Esports kadrosu tanıtıldı. Sezon dışı dönemde iki değişiklik yaptıktan sonra BBL, Şubat ayında VCT için Türkiye’nin favori takımlarından biri olmaya devam ediyor. Galakticos’a karşı 2-0’lık harika bir başlangıç, hayranlarına daha da fazla umut verdi.

Sadece bo3lerden birini oynamasına ve kazanmasına rağmen, Galakticos’a karşı açtıkları Twitch yayınında 70 binden fazla izlenmeye ulaşan BBL, hayran kitlesi ve izleyici sayısı söz konusu olduğunda Türkiye’nin uzun zamandır favorisi. Yeni ve geliştirilmiş kadro çok yönlülüğünü koruyabilirse, potansiyel olarak kapalı elemelerden VCT’ye dogru ilerleyebilirler.

Şimdi, bu yeni kadro ile birincilik arasında kalan tek şey üç seri. Birincisi SuperMassive Blaze’e karşı; izlenmesi gereken bir seri çünkü ilk kez BBL ve SMB karşı karşıya gelecek. İki takımın da yüksek potansiyeli ve tutkulu hayranları var. Bu yeni BBL ekibinin böyle bir organizasyonun mirasını sürdürebileceklerini kanıtlama şansı.


Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR