Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite’in bir sonraki ücretsiz etkinliği Cyber Showdown, 18 Ocak’ta geliyor!

Kampçılar artık siber punk olarak adlandırılacak.

Katılımı ücretsiz başka bir etkinlik Halo Infinite’e geliyor. Cyber Showdown’ın 18 Ocak Salı günü başlaması planlanıyor.

Bugün Halo Twitter’da paylaşılan bir teaser klibi, holografik neon mohawk ve her biri kask eki gibi görünen visor ve siber temalı bir canlanma animasyonu da dahil olmak üzere yalnızca birkaç kozmetik ürünü gösterdi. Fragman ayrıca bir oyuncunun Streets haritasında Sentinel Beam tarafından yakıldığını gösteriyor, ancak bu silahın veya haritanın etkinlik mücadelelerinde yer alıp almayacağı belli değil.

Tatil etkinliği Winter Contingency ve çok haftalı Tenrai: Fracture gibi önceki etkinliklerde olduğu gibi, Cyber Showdown da kozmetik ve XP sarf malzemeleri içeren küçük, ücretsiz bir ödül yoluna sahip olacak. Etkinlik zorluklarını tamamlamak, oyunculara farklı aşamalarda ilerleme deneyimi kazandıracak.

Halo Infinite’in ücretsiz oynanabilen etkinliklerle ilgili sicili, Fracture: Tenrai’nin ilk haftasında zorlu bir başlangıç yaptı. Oyuncular, az sayıda kozmetik ödül ve haftalık ilerleme sınırı konusundaki hayal kırıklıklarını dile getirdiler. Ancak 343’teki ekip, ikinci haftadaki etkinliklerin Ocak ayının başında başlaması için ilerleme sistemini ve potansiyel ödülleri zamanında büyük ölçüde geliştirdi.

Cyber Showdown etkinliği resmen 18 Ocak’ta başlıyor. Henüz resmi bir bitiş tarihi açıklanmadı.

Kaynak

0
0
0
0
0
9
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish