Haberler RPG / MMORPG Strateji

Darkest Dungeon 2 Steam’e ne zaman geliyor?

Darkest Dungeon 2, şimdilik Epic Games Store’a özel.

Darkest Dungeon 2 güçlü bir başlangıç yaptı. Korkunç devam oyunu, 26 Ekim’de Erken Erişim’e çıktı ve tıpkı ilk oyun gibi, önünde en az bir yıllık geliştirme süreci var. Bir gün içinde geliştirici Red Hook Studios, Darkest Dungeon 2’nin Epic Games Store’da 100.000’den fazla kopya sattığını tweetledi.

Peki ya Steam? Epic Games Store’da Darkest Dungeon 2 oynamak istemiyorsanız şimdilik şansınız yok. Şu anda Epic’e özel ve bir süre daha öyle kalacak.

Darkest Dungeon 2 Steam’e mi geliyor?

Evet, Darkest Dungeon 2 Steam’e geliyor. Bu noktada bilmediğimiz şey ne zaman olduğudur. Ancak Ekim 2022’yi Steam için güvenilir bir tarih yapan birkaç tarihi ipucu var.

Red Hook kurucu ortağı Tyler Sigman 2020 röportajında bize Darkest Dungeon 2’nin “Erken Erişim’e özel olduğunu, ancak kalıcı olarak özel olmadığını” söyledi. Bu, Darkest Dungeon 2’nin 2022’de (veya belki de 2023) Erken Erişim’den çıktığında muhtemelen Steam’de başlayacağı anlamına geliyor.

İşte Chris Bourassa’nın geçen yıl bize anlattıklarından daha fazlası :

“Darkest Dungeon 1’in 1.0 içeriğinin yüzde 58’i ile çıktığını söylemek istiyorum. Gelecek çok şey vardı. Geriye dönüp baktığınızda, her bölgeye ekstra patronlar ekledik, çok daha fazla oynanabilir karakter ekledik, iki tam zindan ekledik. , bu zindanlar için patronlar.

Yani, bunun bizim için de benzer bir hedef olduğunu hissediyorum. Yaklaşık yüzde 60 ile lansman yapmak istiyoruz, ancak ilk seferde yaptığımız gibi yüzde 60’ın kendisini iyi sunmasını, içinde geçirdiğiniz zamanı ödüllendirmesini, buggy olmamasını, gerçekten harika bir oyun olmasını istiyoruz. kendi içinde ve içerik genişliği açısından erken erişim boyunca büyütün ve ilk oyunda yaptığımız özellik setlerinin çoğuna ilişkin aynı dersleri öğrenin.”

Epic’in münhasırlık anlaşmaları genellikle 12 ay sürer, yani Darkest Dungeon 2’yi Steam’de görebileceğimiz en erken tarih Ekim 2022’dir. Erken Erişim geliştirmesi bir yıldan uzun sürerse, daha uzun süre bekleyebiliriz. Steam sürümü de cabası. Darkest Dungeon, 30 Ocak 2015’te Steam Erken Erişim’de yayınlandı ve 16 Ocak 2016’da Erken Erişim’den çıktı.

Kaynak

0
0
0
0
0
49
0

Bir cevap yazın

X