Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Call of Duty: Warzone Sezon 6’daki en iyi Tec-9 donanımı

WZRanked’e göre Tec-9 hafif makineli tüfek, Call of Duty: Warzone Sezon 6’da en çok kullanılan 53. silahtır. Bu, özellikle SMG kategorisinde, kendisinden önde olan silahların kalibresi düşünüldüğünde anlamlıdır. OT 9 gibi silahlar sınıfa hakimdir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bununla birlikte, Tec-9 için, onu Sezon 6’nın Warzone’daki meta silahlarından daha güçlü hale getirebilecek yeni bir eklenti ortaya çıktı.

Tec-9, inanılmaz derecede yavaş bir atış hızına sahip ancak yüksek bir hasar menzili potansiyeline sahip olması bakımından benzersiz bir hafif makineli tüfektir. Tec-9’un temel biçiminde yarı otomatik bir silah olduğu düşünüldüğünde, yavaş ateş hızı normaldir. Yine de Warzone’da Tec-9’u diğer eklentilerle eşleştirildiğinde tam bir otomatik canavara dönüştürebilen bir eklenti var.

Warzone’daki en iyi Tec-9 teçhizatı

Aşağıdaki yapı, bazı oyuncular Tec-9’un doğru donanım ile ne kadar güçlü olabileceğini fark ettiğinden, Tik Tok’ta popüler hale geldi. Tec-9’un Warzone’daki orijinal önerilen yüklemesinden biraz ilham alsa da, oyuncuların denemek isteyeceği bazı yeni unsurlar var.

Namlu: Tam Otomatik Tekrarlayıcı

Namlu: 8.1″ Görev Gücü

Underbarrel: Field Agent Grip

Lazer: Kaplan Takımı Spot Işığı

Mühimmat: STANAG 48 Rnd

Donanım, Tec-9’u tam otomatik bir SMG’ye dönüştüren Tam Otomatik Tekrarlayıcı etrafında toplanmıştır. Hasar ve hasar aralığını azaltır, ancak oyuncular bunu 8.1″ Görev Gücü ile telafi edebilir. Namlu ayrıca mermi hızını ve geri tepme kontrolünü iyileştirir. Field Agent Grip ile geri tepme daha da iyileştirilebilir.

Mobility, oyunculara ekstra ADS hızı sağlamak için Tiger Team Spotlight tarafından ele alınmaktadır. Son ek, oyuncuların silahlı çatışmanın ortasında yeniden yükleme yapmamasını sağlamak için STANAG 48 Rnd mag’dir. Bu Tec-9 donanımı, Warzone Sezon 6’daki kullanım listelerinde yukarılara tırmanmasını sağlayacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

X