Haberler Oyun

Fortnite Severlere 4 Yeni Funko Pop…

Fortnite Severlere 4 Yeni Funko Pop geldi. Yeni seri önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek, ancak Amazon sayesinde sizinkini şimdi temin edebilirsiniz. Yeni bir grup Fortnite Funko Pop figürü önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek. Yeni koleksiyon ürünleri arasında The Foundation, Gumbo, Shadow Midas ve Toon Meowscles gibi popüler karakter görünümlerine dayanan figürler yer alıyor. Dördü de 13 dolardan satışa sunulacak ve figürler için Amazon’dan ön sipariş verilebilecek. Çıkış tarihi 1 Ocak 2024 olarak listelenmiştir, ancak bu bir yer tutucu tarih olabilir.

Funko Pops ve Fortnite’ın ne kadar popüler olduğu düşünüldüğünde, tükenmeden önce ön sipariş vermek muhtemelen akıllıca bir karar olacaktır.

Fortnite Funko Pops

Fortnite 4 Yeni Funko Pop figür, Funko’nun sürekli genişleyen Fortnite koleksiyon ürünleri listesine katılıyor ve bunların çoğu hala Amazon’daki üçüncü taraf satıcılardan temin edilebiliyor. Skull Trooper skin Funko Pop 13,94 dolara, Omega figürü 11,40 dolara veya The Scientist 10,25 dolara gibi makul fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Fortnite Loot Llama maskotu Funk Pop’u 21,94 dolara alabilirsiniz. Fiyatların ve stok durumunun değişebileceğini unutmayın.

Daha fazla figürde indirim için Amazon’daki tüm güncel Funko Pop fırsatlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Funko Pop Nedir?

Funko Pop, popüler kültürdeki karakterleri betimleyen, genellikle vinilden yapılmış, 10 cm boyunda, büyük kafalı, kocaman gözlü ve kocaman ağızlı bir tür koleksiyon figürüdür. Figürler, genellikle çizgi film, film, televizyon, video oyunu ve gerçek dünyadan karakterleri temsil eder.

Funko Pop figürleri, 2011 yılında Funko şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Figürler, kısa sürede popülerlik kazandı ve dünyanın dört bir yanındaki koleksiyoncular arasında favori oldu.

Funko Pop figürleri, genellikle aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Büyük kafalar
  • Kocaman gözler
  • Kocaman ağızlar
  • Vücutları genellikle basit şekillidir
  • Genellikle çizgi film, film, televizyon, video oyunu veya gerçek dünyadan karakterleri temsil eder

Funko Pop figürleri, genellikle 10 cm boyundadır, ancak daha büyük ve daha küçük boyutlarda da mevcuttur. Figürler, genellikle vinilden yapılır, ancak bazen diğer malzemelerden de yapılır.

Funko Pop figürleri, genellikle 10-20 dolar arasında bir fiyata satılır. Figürler, genellikle mağazalarda, çevrimiçi olarak ve özel koleksiyonculardan satın alınabilir.

Funko Pop figürleri, koleksiyoncular için popüler bir üründür. Figürler, genellikle karakterlerin doğru ve gerçekçi bir temsilini sunar ve genellikle koleksiyoncular için değerli bir mülk haline gelir.

Funko Pop figürleri, genellikle popüler kültür hayranları için de popüler bir üründür. Figürler, genellikle karakterlerin sevimli ve eğlenceli bir temsilini sunar ve genellikle popüler kültür hayranları için harika bir hediyedir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir