Haberler

V Rising Erken Erişime açıldı!

Stunlock Studios, arena dövüş oyunu olan Battlerite’ın arkasındaki ekipti ve V Rising’e bu tarz aksiyonlardan bazılarını getirerek, ender bir kombinasyon ortaya çıkardı. V Rising, bir özenti Kont Drakula olduğunuz, gün ışığından kaçmadığınız ve köylüleri avlamadığınız zamanlarda ağaçları kesip bir kale inşa ettiğiniz çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur.

V Rising bugün Erken Erişim lansmanını yaptı. 46.593 eşzamanlı oyuncuyla zirveye ulaştı ve şu anda Steam’deki 12 numaralı oyun. Taktik savaş, PvP, zorlu boss dövüşleri ve bazen birbirine dönüşen dinamik düşmanlarıyla steam eleştirmelerinde Çok Olumlu’da yer alıyor.

Stunlock Studios pazarlama direktörü Johan Ilves, “Sonunda gün geldi, vampirlerimiz ay ışığında ortaya çıktı ve onların sırlarını keşfetmek oyunculara kalmış” dedi. “Çok kan, ter ve gözyaşıyla (ama çoğunlukla kanla) gerçekten eşsiz bir vampir oyun deneyiminin temellerini oluşturduk. Bu Erken Erişim kampanyası, V Rising’de ince ayar yapmamıza olanak tanıyan mücevher.”

Erken Erişimde amaç, V Rising’in Erken Erişim’den “12 ay içinde” çıkması ve son sürümde düşmanlar, biyomlar, zanaat tarifleri, silahlar vb. dahil olmak üzere temelde her şeye sahip olması. Umarız yol boyunca kontrolcü desteği de alır ve Steam Deck’te oynanabilir hale gelir. V Rising, Steam’de mevcut.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR