Uncategorized

Among Us Hayranı Imposter Kılığında Koşuya Çıktı

Neşeli bir Among Us hayranı, kısa süre önce fitness takipçisini oyunun ikonik taklitçisi şeklinde bir koşu rotası çizmek için kullandı.

Reddit’te Imposter şeklindeki etkileyici koşu rotasını paylaşan bir Among Us hayranı sayesinde fitness ve ekip arkadaşları artık el ele gidiyor. 2018’de piyasaya sürülmesine rağmen, Among Us, sosyal kesinti ve çok oyunculu oyun öğeleri nedeniyle 2020’de COVID-19 sırasında büyük başarı elde etti.

2020’de pandemi nedeniyle dünya karantinalar ve çeşitli izolasyonlarla karşı karşıyayken, Among Us piyasadaki en sıcak oyunlardan biri haline geldi. Aynı yıl, oyun Steam’in en çok satan oyunlarından biriydi ve Temmuz 2021 itibariyle Steam’de herhangi bir zamanda 10.000 ila 20.000 oyuncu görüyor. Among Us’ın basit temeli, ucuz fiyat etiketi ve etkileşimli oynanışı, onu karantinaya alınan partiler için ideal bir oyun ve sorumlu bir şekilde sosyalleşmenin harika bir yolu haline getirdi. Sonuç olarak, bir zamanlar nadiren duyulan oyun sonunda ödüllü bir unvan haline geldi ve Among Us geliştiricisi InnerSloth, çeşitli güncellemelerle yeni haritalar ve ekip arkadaşı renkleri eklendikçe ekibinin boyutunun büyüdüğünü gördü.

Tanınmış ekip arkadaşları (ve Imposters), Among Us hayranlarına geçmişte ikonik renklerini ve şekillerini cosplay veya hayran sanatı yoluyla kopyalamaları için ilham verdi, ancak diğerleri Among Us uzay adamlarını başka şekillerde tezahür ettiriyor – Redditor CageyMallard‘ın gösterdiği gibi.

Among Us Reddit beslemesine atlayan CageyMallard, rota izleyicilerinde bir Imposter’ı işaretlemek için yerel şehrin ızgara sistemini kullandıkları “very sus” koşularının bir resmini paylaştı. Birkaç Among Us hayranı arkadaşı CageyMallard’ı Imposter yorumunun yapımında harcanan çaba – ve koşu hızı – için alkışladı.

Among Us‘ın geleceğinin koşu ilhamı olarak kullanılmanın dışında ne getireceği belli değil. 2020’de InnerSloth için işler başladığında, InnerSloth bunun yerine yukarıda belirtilen güncellemelere odaklanmak için bir devam oyunundan vazgeçmeye karar verdi. Ancak, 2021’de oyunu taze tutmak için daha fazlasının yapılabileceğini düşünenler var.

En son Among Us haritası – The Airship – aşırı boyutu ve zor görevleri nedeniyle bazı eleştirilere maruz kaldı ve ayrıca oyuna genel olarak daha fazla erişilebilirlik seçeneği eklenmesi için çağrılar yapıldı. InnerSloth, gelecekteki bir Among Us yamasında erişilebilirlik endişelerini gidereceğini açıkladı.

Bununla birlikte, basit, ikonik tasarımlarıyla, mürettebatın ve Imposter’ın görünümü, Among Us’ın şöhretinin zirvesinde olduğu kadar popüler olan bir alandır. Oyunu oynamayanlar bile renkli kahramanlarını (ve düşmanlarını) tanıyabilir. Among Us gelecekte bu kadar yükseklere dönmese bile, mürettebat arkadaşlarının ve Sahtekarların dayanma gücü, bu “sus” koşu rotası gibi rekreasyonlara yol açmaya devam edebilir.

33
9
16
10
45
2
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X