Haberler

Battlefield 2042 hileleri lansmandan iki ay önce çıktı

Battlefield 2042’nin çıkışına henüz iki ay gibi bir süre olsa da, çıkacak olan oyunun hilelerinin satışına başlandı bile. Firmalar sürekli olarak hilecilere karşı önlem almaya çalışda da, Battlefield 2042 hileleri için henüz bir gelişme olmadığı ortada. Zira çıkış tarihi yaklaşmakta olan yapımın açıkları ve hileleri çevrimiçi platformalarda satılmaya başladı.

Battlefield 2042 hileleri lansmandan iki ay önce çıktı

CharlieIntel tarafından tespit edilen bir web sitesi, radar ve wallhack’ler de dahil olmak üzere “tespit edilemeyen” Battlefield 2042 hileleri için reklamı yaparak, 1.2 milyon kayıtlı kullanıcısının hiçbir Battlefield oyunundan yasaklanmadığını bildirdi. Bu iddia ve Battlefield 2042 hack’inin, oyunun şimdiye kadar yalnızca bu ayki teknik testler sırasında ciddi şekilde sınırlı bir izleyici kitlesi tarafından oynandığı göz önüne alındığında zaten tespit edilemez olarak “onaylandığı” iddiası gerçek gibi geliyor.

Bununla birlikte, hilecilerin gözlerini Battlefield 2042’ye dikmeleri şaşırtıcı değil. Call of Duty: Warzone gibi rakipler, piyasaya sürüldüğünden beri hileciler tarafından tamamen kuşatıldı. Son zamanlarda, “silent aim” bot ne yazık ki oyunu gerçekten çok keyifsiz kılmaya başladı. Activision, sürekli olarak yaptığı açıklamalar ile hilecileri engelleyeceğini duyursa da pek etkili olmamış gibi görünüyor. Zira “tespit edilemeyen” bir aimbot’un peşinden koşuyorlar.

Tabi ki bu durumun diğer oyunlara da yansıması son derece olağan. Battlefield 2042 hileleri, özellikle tek amacı oyundan başkalarını mutsuz etmek olan kitle için yine iş başında olacaktır.

Kaynak

0
0
0
0
0
44
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish