Uncategorized

Crimsix, New York’ta Clayster ile yeniden bir araya geliyor!

Birden fazla kaynağa göre, Crimsix’in Subliners’da Clayster ve HyDra’ya katılması ve Neptune’ün potansiyel olarak Florida Mutineers’tan satın alınmasıyla New York’ta bir şampiyonluk planı ufukta olabilir.

New York Subliners, Clayster, HyDra, Mack ve Asim için oyuncu sözleşmelerini uzattı, ancak Call of Duty League için yalnızca Clayster ve HyDra’yı elinde tutacak. Mack muhtemelen Seattle Surge’a satılacak ve Asım büyük ihtimalle Los Angeles Guerrillas’a gidiyor.

Bu sezonun sonuna doğru Crimsix, Dallas Empire Huke’u yedek aldığında, yerine geçirmek istedikleri ilk oyuncunun Clayster olduğunu söyledi. Ancak New York ile herhangi bir anlaşma yapılmadı ve bunun yerine Dallas, Vivid’i Gerillalardan satın aldı.

İkili, Dallas ile 2020 Call of Duty Şampiyonasını kazandı, ancak ligin 4 v 4 oynanışa geri dönmesi nedeniyle unvanı kazandıktan bir gün sonra ayrılmak zorunda kaldılar.

Neptune, ekibi tamamlamak için muhtemelen Subliners takımına katılacak. 19 yaşındaki oyuncu Florida Mutineers’a imza attığı için ayrıca bonservis bedeli ödenmesi gerekecek.

Neptune, Mutineers’ın ona erken bir şans vermesinin ardından bu sezon Call of Duty League’de inanılmaz bir çıkış yaptı. Çaylak yüksek bir potansiyele sahip olduğunu kanıtladı ve anlaşma kesinleşirse HyDra’yı mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

New York Subliners, geçen ay baş antrenör Revanla yollarını ayırdı ve önümüzdeki haftalarda onun yerine başka bir baş antrenörle anlaşacak.

Kaynak

35
1
28
8
44
6
9
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X