Aksiyon Haberler Macera Nişancı(FPS-TPS)

Space Punks Bu Nisan’da Açık Beta’ya Çıkıyor

Çevrimiçi co-op aksiyon RPG’si Space Punks, 20 Nisan’da açık betada ücretsiz olarak oynanabilecek.

Space Punks daha önce kapalı bir betadaydı ve geliştiriciler Flying Wild Hog bu süre zarfında oyunu değiştiren birçok güncelleme yaptı. Artık ekip betayı halka açmaya hazır.

Oynaması ücretsiz açık beta, 20 Nisan’da Epic Games Store’da başlıyor.

Oyun ilk olarak 2021’de duyurulmuştu. Geçen yıl IGN ile yapılan bir röportajda ekip, hedefin “living looter shooter” olmak olduğunu söyledi.

Flying Wild Hog en çok Shadow Warrior gibi oyunlarla tanınıyor ve ekip yakın dövüş, menzilli savaş ve hareket arasındaki bağlantının Space Punks’ta bulunabileceğini söylüyor.

Space Punks’ta oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabilir, farklı silahlar kullanabilir ve daha fazla ganimet avlayabilir. Takımın üzerinde çalıştığı yeni modlar da var, hem eğlenceli hem de rekabetçi olan sıralamalı oyun sunacaklarını söylüyorlar.

Bir canlı hizmet oyunu olarak Space Punks, piyasaya sürüldükten sonra yeni gezegenler, görevler, aktiviteler ve Space Punks’ı vurmayı planlayan düşmanlarla büyümeye devam edecek.

Oyuncular ayrıca ifadeler, danslar veya diger ögelerle değiştirilebilecek oyun içi para birimi kazanabilirler. Erken Erişim, gerçek dünya parasını kullanmayacak, ancak tam sürüm için yalnızca kozmetik amaçlı mikro dönüşümler planlanıyor.Kaynak

0
0
0
0
0
40
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish