Haberler

The Last of Us serisi, Nick Offerman’ı Bill olarak ekliyor.

Nick Offerman resmen The Last of Us serisinde.

The Last of Us serisi , Bill: Parks & Recreation oyuncusu Nick Offerman’ı ekliyor.

Gereğince Variety , Offerman önceden rolü olmuştur Con O’Neill, yerini almaktadır. O’Neill, bir “programlama çakışması” sonrasında projeden ayrıldı.

Bazıları, Frank aktör Murray Bartlett ile daha önce yapılan bir röportaj sayesinde, yeniden düzenlemenin geldiğini görmüş olabilir.

The Last of Us dizisinde Bill’in ortağı Frank’i canlandıracak olan Bartlett, The Guardian’a “Bir çok sahnem Nick Offerman ile. Onunla oynamak harikaydı.”

Seride Bartlett, dizinin yaratıcılarından Craig Mazin için övgüden başka bir şey söylemedi. Bartlett, “Yazdığı senaryolar kafamı uçurdu. Destansı bir gösteri ama güzel insani ve samimi,” dedi.

Offerman en çok Pawnee’s Parks & Recreation bölümünün asık suratlı direktörü Ron Swanson olarak biliniyor olabilir, ancak Fargo ve Deadwood da dahil olmak üzere daha dramatik rollerde de göze çarpıyor.

The Last of Us serisi şu anda Kanada’da çekiliyor ve birkaç sızdırılmış set videosu ve fotoğrafı bize ne bekleyeceğimize dair bir fikir verdi. Orada Joel, Ellie ve Tommy bir videoda Jackson önceki ederken, mantar dolu görüntü işaretleri batı dışarı Joel’in ve Ellie yolculuğun başında.

Henüz bir çıkış tarihi yok, ancak Tommy oyuncusu Gabriel Luna bunun “er ya da geç” olacağını ve bir yönetmenin Instagram sayfasında bir ‘2022’ vizyona girdiğini söylüyor . İşte umut.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR