Haberler

Riot, Gnar ve Rek’Sai için Elderwood kostümlerini ve Ekko için Firelight kostümünü duyurdu!

Riot Games, ikisi Elderwood ormanından ve biri Arcane’den olmak üzere Rift’te görünecek olan sonraki üç League of Legends kostümünü açıkladı.

Birleşik Krallık, İrlanda ve İskandinav ülkelerinin resmi LoL Twitter hesabı bugün Gnar, Rek’Sai ve Ekko için sonraki görünümlerin hem açılış görsellerini hem de oyun içi görüntülerini paylaştı.

Arcane’de yer alan dört Lig şampiyonu, dizideki karakterlerine göre temalı bir görünüme kavuştu: Jayce, Vi, Caitlyn ve Jinx. Ekko onların arasında değildi(Şimdiye kadar :))

Zamanı Parçalayan Çocuk, Firelight Ekko adlı Arcane derisiyle boyutların ötesine atlayacak ve Rift’e inecek.

Riot, Ekko’nun görünümüne ek olarak, Elderwood evrenine ait League koleksiyonuna iki ekleme daha yaptı. Hem Gnar hem de Rek’Sai, Elderwood serisine Hecarim, Veigar ve Azir gibi şampiyonların yanına 12. ve 13. kostümler olarak ekleniyor. LoL oyuncuları, geçmişte diğer Elderwood kostümlerinde gördüğümüz gibi, bu iki şampiyon için de parlak ve renkli renkler görmeyi bekleyebilirler.

Bu görünümlerin LoL istemcisine tam olarak ne zaman ekleneceği belli değil. Ancak Riot, 11.23 Yaması ile en yeni kostüm serisi Cafe Cuties’i piyasaya sürdüğünden, Gnar, Rek’Sai ve Ekko’nun kostümlerinin bu ayın sonunda veya gelecek yılın başlarında Vadi’ye gelmesini bekleyebiliriz.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir