Haberler

Rainbow Six Siege geliştiricileri, yeni Operatörlerin gelmeye devam edeceğini doğruladı

Rainbow Six Siege gerçekten şaşırtıcı sayıda oynanabilir karaktere sahip olmasına rağmen, geliştirici Ubisoft Montreal yakın zamanda oyuna yeni operatörler eklemeye devam edeceklerini söyledi. Yakın zamanda saymadıysanız, Siege’de 7. Yıl, Sezon 2: Vector Glare itibariyle 64 oynanabilir operatör var.

Yaratıcı yönetmen Alexander Karpazis GameSpot’a “Buzdağının ucunu çizmedik bile, Ekibin daha fazla karakter yayınlamak için pek çok fikri var.” dedi.

Oyun tasarımcısı Mathieu Lacombe, ” Yeni operatörler olan Sens ve Azami ile daha önce sahip olduğumuz fikirlere bakarsak, hala oyunda kullanılmayan çok sayıda potansiyel olduğunu görebiliyoruz” dedi. “Bu bizim için gerçekten harika bir haber. Hâlâ ilginç, yenilikçi ve yaratıcı operatörler yapıyoruz.”

Lacombe, ekibin aynı sorunu sadece farklı şekillerde çözen operatörler yapabildikleri için bu kadar çok sayıda yeni operatörü bu kadar hızlı oluşturabildiğini söyledi. Örneğin Wamai ve Jäger’in defans operatörleri olarak aynı rolü nasıl yerine getirdiğine dikkat çekti. Her iki operatörün de mermileri durdurabilen teçhizatları var, ancak Wamai’nin Mag-NET’i onları yönlendirirken, Jäger’in ADS-MKIV’i onları havaya fırlatıyor.

Lacombe, “Yeni oyun tasarımları, yeni fırsatlar yaratıyor. Yani yeni operatörler oluşturmak için çok fazla alanımız var. Yavaşladığımızı düşünmüyorum.” dedi.

Karpazis, “Dengeleme tarafında, bence hala süper rahatız.Bir engele çarpmadık ve dediğim gibi, fikirler hala geliyor. Ama bu gerçekten topluluğun ne istediğine bağlı. Oyunda daha fazla karakter mi görmek istiyorlar yoksa başka bir şey mi görmek istiyorlar? Her sezon sunduğumuz içerikleri, oyuncu tabanımızın bizden istediği şeylere göre şekillendireceğiz.”

Rainbow Six Siege Y7S2 bu ay başlayacak ve oyuna Sens isimli bir operatör, yeni bir Team Deathmatch haritası, bir atış poligonu ve yeni bir battle pass eklenecek.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR