Haberler

GOG.COM GİVEAWAY ETKİLİĞİNDE POSTAL 2 ŞİMDİ ÜCRETSİZ.

Daha önce de ücretsiz olarak oyun veren GOG, bir efsane oyunu daha ücretsiz olarak dağıtıyor. Steam’de 18 TL fiyat etiketiyle satılan efsane oyun Postal 2, GOG’da ücretsiz oldu.

Polonya merkezli video oyun geliştiricisi CD Projekt’in video oyun dağıtım platformu olan GOG, içerisinde 1.000’den fazla oyun barındırıyor ve genelde yaptığı indirimlerle biliniyor. GOG, daha önce birçok kez ücretsiz olarak oyun da dağıtarak oyuncuların gönlünü kazanmayı başarmıştı. Şirket, efsaneleşmiş Portal 2 oyununu bu gün kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

Postal 2, şiddet ve kan seven oyuncular için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Bu serinin en fazla kitleye ulaşmış yapımıdır. Postal Dude isimli bir insanı yönlendireceğimiz bu yapımda. Biz mütevazi annemizle yaşayan bir insanız oyun boyunca Annemiz bize her gün yapmamızı istediği görevler vermeye başlar. Bu görevleri başarıyla tamamlamak ise size kalmış. Oyunu anormal kılan annenin size vereceği görevler değil. Görevleri yerine getirmek için gittiğiniz her bölgede olağan dışı olaylar vuku bulmaya başlaması.

Postal2 Hakkında

“Posta Dostu” hayatında bir hafta yaşa; Sadece bazı işleri kontrol etmeye çalışan bahtsız bir adam. Süt satın almak, gecikmiş bir kütüphane kitabını iade etmek, Gary Coleman’ın imzasını almak, yanlış giden ne olabilir?

Bu kara mizahi birinci şahıs macerasında Amerikan karikatürlerinden oluşan ucube bir gösteride patlatın, doğrayın ve işeyin. Krotchy ile tanışın: oyuncak maskot bozuldu, Dave Amcanızı kuşatılmış dini kült yerleşkesinde ziyaret edin ve onları hiç beklemediğiniz bir anda lağımda yaşayan Taliban ile savaşın! Yamyam serserilerin, yozlaşmış polislerin ve çılgın fillerin büzgen kaslarını sıkan mücadelesine göğüs ger. Dude’un yarı sadık pitbull’u Champ eşliğinde, şaşırtıcı derecede öngörülemeyen AI ile dolu açık ortamlarda savaşın. Mütevazı bir kürekten benzersiz gülünç bir roketatar kadar çeşitli silahlardan yararlanın.
Bir sürü saldırı köpeği topla! Kedileri susturucu olarak kullanın! İşe ve her şeye ve herkese benzin dök! İSTEDİĞİNİ BİLİYORSUN!
Ana Özellikler
Agresif ve Pasif: POSTAL 2 sadece sizin kadar şiddetli.
Doğrusal olmayan büyük bir dünya.
Dünyayı keşfedin ve işlerinizi kendi hızınızda gerçekleştirin.
Oyuncu Olmayan Karakterlerle Etkileşim
Hayatta Kalma Modu: Bir pasifist olarak oynamayı seçerseniz, yine de POSTAL’a gidebilecek NPC’lerle uğraşmak zorunda kalacaksınız!
Unreal Editor’a dayanmaktadır: Toplulukta zaten mevcut olan birçok mod ile kullanımı kolay ve çok güçlü.

Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/7/8/10
İşlemci:Pentium 3 1133MHz veya AMD Athlon 733MHz İşlemci
Bellek: 128 MB RAM
Ekran Kartı:32MB GeForce 2 veya Radeon Ekran Kartı
DirectX®:8.0
Sabit Disk: 10 GB kullanılabilir alan
Diğer Gereksinimler: Geniş bant İnternet bağlantısı

Önerilen sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/7/8/10
İşlemci: 1.2GHz
Bellek: 384 MB RAM
Ekran Kartı: 64MB GeForce 3 veya Radeon 8500 Ekran Kartı
DirectX®:8.0
Sabit Disk: 10 GB kullanılabilir alan
Diğer Gereksinimler: Geniş bant İnternet bağlantısı

Mac uyarısı: Oyun yalnızca 32 bittir ve macOS 10.15 ve sonraki sürümlerde çalışmaz. Uyarı: POSTAL 2’nin Mac sürümü yalnızca İngilizce’dir.

Eğer Postal 2 oyununa ücretsiz sahip olmayı isterseniz, buradan ilgili sayfaya ulaştıktan sonra ‘Go to giveaway’ düğmesine ve bir sonraki sayfada da ‘Yes, and claim the game’ düğmesine basmanız Gog.com kütüphanenize oyunu eklemeniz için yeterli olacak. Elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var çünkü biz bu haberi yazarken 32 saatden az bir süre kalmıştı.

Postal 2 oyununu Steam üzerinden 18 TL ayrıca iki paket daha bulunuyor bunlardan ilki The POSTAL 2 Collection paketini 23,20 TL‘ye The POSTAL Package: Curated Classics paketini de 50,40 TL ‘ye Steam üzerinden kütüphanenize ekleye bilirsiniz.

Postal 2 oyunuyla ilgili düşünce ve fikirleriniz bizimle yorumlarda paylaşabilrsiniz.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir