Haberler

Netflix, beklenen animasyon dizisi Tekken: Bloodline’ı duyurdu!

Netflix, 2022’de vizyona girecek olan sevilen dövüş oyunu serisinden uyarlanan animasyon dizisi Tekken: Bloodline’ı duyurdu.

Netflix, hem bir teaser fragmanı hem de Jin Kazama’ya odaklanan bir poster yayınlayarak haberi Twitter’da paylaştı.

“‘Güç her şeydir.’ Resmi özette Jin Kazama, aile savunma sanatı olan Kazama Tarzı Geleneksel Dövüş Sanatlarını annesinden erken yaşta öğrendi. “Öyle olsa bile, korkunç bir kötülük aniden ortaya çıktığında, onun için değerli olan her şeyi yok ederek, hayatını sonsuza dek değiştirdiğinde güçsüzdü. Bunu durduramadığı için kendine kızan Jin, intikam sözü verdi ve onu almak için mutlak güç aradı.” The King of Iron Fist Tournament.

Fragman ayrıca Heihachi Mishima, Kazuya Mishima, Leroy Smith, King, Jun Kazama, Paul Phoenix ve Ogre gibi görünenler de dahil olmak üzere gösterinin bir parçası olacak Tekken karakterlerinden bazılarını anlatıyor.

1998’de bir anime Tekken filmi, 2009’da bir canlı aksiyon filmi ve 2011’de bir animasyon filmi – Tekken: Blood Vengeance – geldiği için bu animasyon dizisi Tekken evreni için yeni değil.


Bu Tekken animasyon dizisi, video oyunlarına dayalı birçok projeden sadece biri ve Sonic the Hedgehog 2, BioShock, Halo, The Last of Us ve daha fazlasını içeren sürekli büyüyen bir listeye katılıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR