Haberler

PUBG Mobile, gerçek oyuncuların hikayelerini içeren bir video serisi getiriyor

PUBG Mobile, oyuncularını hem oyun içinde hem de dışında farklı içeriklerle meşgul ettiği biliniyor. 21 Mart’ta oyun, şimdiye kadarki en benzersiz içerik parçalarından birini yayınlayacak: oyuncuların gerçek hikayelerini içeren yeni bir video serisi.

Hikayeler Tencent tarafından Ocak ayında toplandı ve bu kısa video serisini oluşturmak için kullanıldı. Dizi hakkında pek fazla bilgi vermeyen bir fragman dışında henüz dizi hakkında çok az bilgi ortaya çıktı. Fragmanda Tencent, dizinin “dünya çapında oyuncu hikayelerini” içereceğini ve ilk bölümün 21 Mart’ta yayınlanacağını söyledi.

Video serisi, oyun dördüncü yılını kutlarken PUBG Mobile’a katılan uzun bir içerik listesine katılıyor. Lightspeed & Quantum Studios tarafından geliştirilen ve Tencent tarafından yayınlanan battle royale oyunu, 19 Mart 2018’de tüm dünyada yayınlandı.

Bu vesileyle, PUBG Mobile’a bir Vibrant Yıldönümü modu eklendi. Bunda oyuncular, dört farklı heykeli boyamak için Spawn Island’daki renkli topları kullanabilirler. Bu heykeller renklendirilince özel bir dans gösterisi sunuyorlar.

Ek olarak, mod, her maçın ilk beş dakikasında bulunan bir Hava Savaş Alanına sahiptir. Oyuncular renkli kıyafetler giymek ve diğer oyunculara karşı savaşmak için buraya inebilir. Haritanın bu bölümünde elendikten sonra oyuncular otomatik olarak yeniden doğarlar.

PUBG Mobile ayrıca 21 Mart’ta YouTube’da dördüncü Yıldönümü Kutlama Partisine ev sahipliği yapıyor. Oyuncular ödül kazanmak için yayına katılabilir. Partide ayrıca Brooke “BrookeAB” Ashley ve Jack “CouRage” Dunlop gibi ünlü konuklar da yer alacak.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR