Haberler

PUBG: New State’e 2022’de yeni bir harita geliyor.

Yeni yıl geldi ve Krafton, 2022’de PUBG: New State’e gelecek yeni bir haritanın ilk görünümünü yayınladı.

Geliştirici, Yeni Yılınız Kutlu Olsun mesajında, 2022’nin ortalarında başlayacak yeni bir savaş alanı üzerinde çalıştığını açıkladı. Bununla ilgili ayrıntılar açıklanmasa da, bitki örtüsü ve dağlarla dolu engebeli bir araziye sahip olduğu görülüyor.

Krafton ayrıca Kiki ve Tiger adlı iki haritayı da yakında PUBG: Battlegrounds’a yayınlayacak. Görüntülere göre, yeni harita bunlardan hiçbirine benzemiyor gibi görünüyor.

Şu anda PUBG: New State, özel Troi ve Erangel’in yükseltilmiş bir versiyonu olmak üzere iki battle royale haritasına sahip. Her ikisi de 8×8 kilometre boyutlarında. Krafton, yaklaşan New State haritasının boyutunun ne olacağını açıklamadı.

Geliştirici, 2022’de piyasaya sürülecek bir çok “yeni içerik” üzerinde çalıştığını da açıkladı. Bunlardan ilki önümüzdeki yılın ilk iki ayında çıkacak. Daha fazla detay daha sonra yayınlanacak.

PUBG: New State bir aydan fazla bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak oyuncular bağlantı sorunlarından, optimizasyon sorunlarından ve oyundaki hatalardan şikayet ediyorlardı. Bu sorunları gidermek için çeşitli güncellemeler yayınlandı.

Krafton bugün oyunculara, gelecek yılki ana önceliklerinden birinin oyunda güncellemeler ve iyileştirmeler yapmaya devam etmek olduğuna söz verdi. Geliştirici, bunu oyuncularla “açık ve şeffaf iletişim” yoluyla yapmayı hedeflediğini söyledi.

Krafton ayrıca 10 Ocak’a kadar talep edilebilecek bir yeni yıl hediyesi de yayınladı. Oyuncular, altı Tavuk Madalyası ve üç Kraliyet Sandığı Bileti almak için “HAPPYNEWSTATE” kupon kodunu kullanabilirler.


Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR