Haberler

K-pop grubuyla yapılan ortak çalışmanın bir parçası olarak Free Fire’a benzersiz BTS ifadeleri ve kostümleri geliyor

Free Fire, büyük işbirlikleri ile tanınır, ancak oyunun en büyüklerinden biri yakında Güney Koreli erkek grubu BTS ile geliyor. Dün yayınlanan resmi bir video, hayranlara ortak çalışma yayınlandığında ne bekleyecekleri hakkında bir fikir verdi.

Garena, pop ikonlarını geçen ay yeni küresel elçileri olarak açıkladı ve bu işbirliği etrafında temalı birçok yeni içeriğin yakında geleceğini söyledi. Hayranlar o zamandan beri bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bekliyorlar. Son olarak, grubun yedi üyesinin de yer aldığı Free Fire EU YouTube kanalında yeni bir duyuru tebrik videosu, dün işbirliği hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koydu.

Oyuncular, yaklaşmakta olan işbirliğinin bir parçası olarak “BTS’nin kendi ifadelerini” edinebilirler. Ayrıca, erkek grubun kendileri tarafından tasarlanan birkaç yeni kostüm de yakında oyuna katılacak.


Ancak hepsi bu kadar değil. Garena geçen ay bir basın açıklamasında oyuna bir dizi etkinliğin geleceğine söz vermişti. Çıkış tarihi de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı muhtemelen yakında açıklanacak.

Hayranlar BTS işbirliğinin Free Fire’a düşmesini beklerken, aksiyon video oyunu serisi Assassin’s Creed ile devam eden geçişin keyfini çıkarabilirler. Lone Wolf Strike Out adlı yeni bir mod, yeni bir bilim kurgu haritası içeren oyuna kısa süre önce tanıtıldı. Bu modda, her biri üç cana sahip sekiz oyuncu, ayakta kalan son kişi olmak için birbirleriyle savaşıyor.



Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR