Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Rockstar, GTA Üçlemesinin Orijinal PC Versiyonlarını Geri Getiriyor.

Rockstar Games’in Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı piyasaya sürmesinden bir hafta sonra şirket, bu oyunların orijinal versiyonlarını PC’ye geri veriyor.

GTA III, Vice City ve San Andreas’ın PC sürümleri , yeniden düzenlenmiş sürümlere hazırlanırken dijital vitrinlerden kaldırıldı . Bununla birlikte, tüketicilerden gelen zayıf alım, Rockstar’ı orijinalleri Rockstar Store’dan temin etmeye teşvik etti.

Geliştirici , web sitesinde yaptığı bir duyuruda , “Bu klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi” diyerek kararı açıkladı. Rockstar Store aracılığıyla remaster’ın PC sürümünün sahipleri ile ilgileniliyor. Rockstar, “Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın klasik PC sürümlerini kısa süre içinde bir paket olarak Rockstar Store’a ekleyeceğiz. Ayrıca Grand Theft’i satın alan herkes Auto: The Trilogy – The Definitive Edition PC için Rockstar Store’dan 30 Haziran 2022’ye kadar, bu klasik sürümleri Rockstar Games Launcher kitaplığında hiçbir ek ücret ödemeden alacak.”

Bu iyileştirme belirli PC oyuncularını ilgilendirirken, PlayStation, Xbox, Switch veya diğer PC vitrinlerinde paketin sahibi olanlardan haber yok. Rockstar, GTA: The Trilogy ile ilgili sorunları çözmeyi taahhüt ettiğini söylüyor: “Teknik sorunları ele almak ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için devam eden planlarımız var” ve “Önümüzdeki günlerde yeni bir Başlık Güncellemesi yolda. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın bir dizi sorunu çözecek tüm sürümleri için.”

Geçen hafta Twitch’te Andrew Reiner ve ben GTA: The Trilogy’yi birkaç saatliğine keşfettik ve seriyle nostaljik ağda yaparken oldukça iyi vakit geçirirken, bazı grafiksel değişiklikler beni oldukça erteledi. Özellikle Grand Theft Auto III’e musallat olan kabus gibi yağmur tabakaları.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X