Haberler

Star Citizen’da Önümüzdeki İki Hafta Boyunca 120 Gemiden Fazla Test Uçağı Sergilenecek.

Star Citizen, 1 Aralık’a kadar Galaksiler Arası Havacılık Fuarı 2951’i (IAE 2951) düzenliyor.

Tipik olarak, Star Citizen’da bir uzay kruvazörünün boyunduruğunun arkasına geçmek için, oyunun daha temel gemilerinden birine erişim için en az 45 $ ödemeniz gerekir. Bununla birlikte, gerçek hayattaki bir araba şovu (veya neredeyse tüm araç bayilerine yapılan bir gezi) gibi, IAE 2951, cesur pilotların çeşitli kurgusal üreticilerin 120’den fazla farklı uçabilir gemisini test etmesine izin verecek. Etkinliğin her günü, odak belirli gemi şirketlerine ve mallarına kaydırılacak.

Star Citizen geliştiricisi Cloud Imperium’dan yapılan bir basın açıklaması, Galaksiler Arası Havacılık Fuarı 2951’in “ağır silahlı savaş gemisi” Aegis Redeemer’ı ve bu açılışlar arasında Ion ve Inferno adlı bir Ares Starfighter varyantı ikilisini listeleyen “altı kayda değer gemi açıklaması” içereceğini ortaya koyuyor. ayrıca birkaç sürpriz vaat ediyor.

Fuar süresince Star Citizen, basın bülteninde yıldız gemisi sözleşmesinin dışında hangi kapasitede detaylandırılmadığına rağmen oynamakta özgür olacak. Yeni pilotlar bir hesaba kaydolmak için oyunun web sitesine gidebilir ve IAE 2951’de yer almak için istemciyi indirebilir.

Star Citizen ne zaman yayınlandığını merak edenler için henüz çıkmadı. 2012’de kitle fonlaması çabalarına başladıktan sonra Cloud Imperium, Wing Commander’ın iddialı uzay yolculuğu takibi için istikrarlı bir şekilde yeni gemiler ve özellikler inşa ediyor ve yol boyunca gemi satışından ve aboneliklerden fon topluyor. 2018’de oyunun Squadron 42 adlı kampanya modu için yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu açıklandı . Mark Hamill, Gillian Anderson, Henry Cavill ve Mark Strong gibi aktörlerin yer aldığı hikaye gün ışığına çıkmadı ve ne zaman geleceğini de bilmiyoruz .

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir