E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

LOMME, Astralis’e CS:GO analizcisi olarak katıldı

Astralis, eski profesyonel oyuncu Frederik “LOMME” Nielsen’i CS:GO kadrosuna analizci olarak ekledi.

28 yaşındaki oyuncu, Benjamin “blameF” Bremer ve Kristian “k0nfig” Wienecke ile birlikte bu ayın başlarında yeni baş antrenör olarak atanan kıdemli Alexander “ave” Holdt ile birlikte çalışacak. LOMME, Heroic’in koçu olarak bir yıllık bir görev süresinin ardından Mayıs 2021’den bu yana ENCE için analizci olarak çalışıyordu.

Astralis’in spor direktörü Kasper Hvidt duyuruda, “Counter-Strike ekibini çevreleyen organizasyonumuzu yükseltme sürecindeyiz ve bunu yapmanın yollarından biri de LOMME’yi getirmek” dedi.

Bu, takımın PGL Stockholm Major playofflarına kalamamasının ardından Astralis’in kampındaki dördüncü değişiklik.

LOMME, Astralis’e katılmanın CS:GO’ya dahil olan hemen hemen her Danimarkalının hayali olduğunu söyledi. 28 yaşındaki oyuncu, “Çoğu kariyerimde daha önce farklı zamanlarda birlikte çalıştığım bu kadar yetenekli oyuncu ve personelle birlikte çalışmak harika olacak” diye ekledi.

Yeni Astralis kadrosu, bu hafta resmi olarak 24-28 Kasım tarihleri arasında Danimarka’nın Kopenhag kentinde yapılacak olan 425.000$’lık BLAST Premier Sonbahar Finalinde tanıtılacak.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR