Genel Haberler

Final Arcane fragmanı, Zaun’un Piltover’a karşı güç savaşını daha fazla gösteriyor

Riot Games’in yeni animasyon dizisi Arcane galasına sadece altı gün kaldı ve şirket, hayranlara diziye bir kez daha göz atmak için bugün dizinin son fragmanını yayınladı.

Hayranlar, hem Zaun hem de Piltover’ın iki ana liderini görme fırsatı buluyor ve Heimerdinger, iki bölgenin tarihinde bir noktada, bir kabile olduklarını ancak şimdi evlerin bölünmüş olduğunu açıklıyor.

Nispeten, şovun olası kötü adamlarından biri olarak gösterilen Silco’nun, “en iyilerin” Zaunluları geride bıraktığı söylüyor. Zaun ve Piltover halkı arasındaki destansı bir savaş yakında patlamaya hazır olabilir.

Hayranlar ayrıca, City of Progress’i kasıp kavururken Jinx’i kovalıyor gibi görünen Caitlyn’i daha fazla görebilirler. Gevşek Top’u yakalayamayan Piltover Şerifi, Jinx’in bilinmeyen suçlardan hapse atılan kız kardeşi Vi’yi işe alır.

Daha sonra, Hextech’in ilk örneklerini deneyen Jayce de dahil olmak üzere gösterideki diğer karakterlere bir bakış atıyoruz. Ayrıca ikonik silahlarıyla iki itibarlı karakteri de görüyoruz: Vi, Hextech Eldivenleri ile savaşırken Jinx, sevgi dolu Pow Pow adlı güvenilir mini silahıyla çılgınca ateş ediyor.

League of Legends hayranları, Vi, Jinx ve Zaun’daki diğer çeşitli karakterler arasındaki ilişkiden Zaun ve Piltover arasındaki çekişmeye kadar birçok hikayenin derinliklerine dalmaya hazır. Gösterinin başlangıcı 6 Kasım Cumartesi günü.

Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

X