Haberler

Tenz’in baskın oyunuyla Sentinels, F4Q karşısında kolay bir galibiyet aldı.

Tyson “TenZ” Ngo’nun süperstar performansı bugün F4Q karşısında Sentinels zaferinin yolunu açtı. Yıldız düellocu, VCT Masters Three Berlin’in ilk Breeze haritasının hakimi oldu.

F4Q, seriye başlamak için Split’i seçti. Sentinels, Bunny’nin aşırı agresif Raze oyununa tepki vermekte zorlanıyordu. Eski Overwatch profesyoneli, siteları açmayı başarıyordu ve Sentinels’e her türlü belayı veriyordu. Baskın NA tarafı ilk yarıyı sadece 7-5 önde tuttu. Bunny bir sorun olmaya devam etti, ancak Sentinels’in sonunda üstesinden gelemeyeceği bir şey değildi. F4Q’nun harita seçimini 13-9 aldılar.

Sentinels, Breeze haritasını seçti. TenZ, ekibine erken bir avantaj sağlamak için dört öldürme toplayarak etkili bir tabanca turu yaptı. Ancak Bunny bir sorun olmaya devam etti ve Sentinels’in A bölgesini almaya yönelik ilk girişimlerini durdurdu. Sentinels ilk yarıyı 8-4’e getirdi.

Savunmaya önde giden Sentinels, Breeze’in geri kalanına hükmetti. TenZ daha da fazla oyun kurma sağladı ve Sentinels ikinci yarıyı silip süpürdü. TenZ, sadece yedi ölüm üzerinden 32 ölümle maçı domine etti.

TenZ’in performansı, onun standartlarına göre bile etkileyiciydi. Tüm ekibinin geri kalanı Breeze’de 36 öldürmeye sahipti, Tenz’den sadece dört tane daha fazla. Seriyi, bir sonraki haritada 54 öldürme ile bitirdi.

Berlin playoff’unu açmak için G2 Esports’a karşı zorlu bir seri galibiyetinin ardından, F4Q karşısındaki bu baskın galibiyet onlara play-off’larda yer edindiriyor

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir