Haberler

Among Us’ın dövüş temalı oyunu Among Us Arena oldukça ilgi görüyor!

Among Us Arena harika bir temel. Hafif saldırı, güçlü saldırı, bıçaklı saldırı ve silahlı saldırı var, bunların hepsi ayakta, çömelerek veya havada gerçekleştirilebiliyor. Arkadaşlarımızı dövebilmeniz için bazı ilkel çevrimiçi işlevler bile var.

Bununla birlikte, 15 dövüşçü listesindeki her karakter tamamen aynı şekilde oynuyor, bu nedenle benzersiz bir karakter yerine seçim ekranında en sevdiğiniz rengi seçiyorsunuz. Yine de, bu bir Among us dövüş oyunu! Bu comboların bazılarına göz atın.

Bunların hepsi, geçen hafta Among Us Arena’nın oynanabilir bir yapısını yayınlayan ve o zamandan beri oyunu ayarlamak ve hataları düzeltmek için çok sayıda güncelleme yapan Starcutter olarak bilinen bir geliştiricinin işi. Henüz gün ışığına çıkmamış daha büyük, daha gizemli bir dövüş oyunu projesi üzerinde çalışırken bu projeyi bir araya getirdiler.

Neyse ki, Inner Sloth’daki Among Us geliştiricileri bu bölünmeye kötü yaklaşım alacak gibi görünmüyor. Resmi oyunun Twitter hesabı proje hakkında heyecanlı görünüyordu ve hatta kendilerinin kontrol edeceklerini belirtiyor ki bu tam da görmeyi sevdiğimiz türde stüdyolar arası destek.

Among Us Arena şu anda itch.io’da ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR