Haberler

Marvel World of Heroes resmen duyuruldu!

Disney ve Marvel D23 Games Showcase etkinliği sırasında Niantic, Marvel evreni merkezli yeni Marvel World of Heroes oyununun duyurusu ile gösteriyi sonlandırdı. Oyunun fragmanı, gerçek dünyadaki oyuncuların bir telefon tutarak ve Doctor Strange’in yeteneklerini, Cyclops’un göz ışınlarını kullanarak ve Thor’un çekicini çağırarak gökyüzündeki bir portalla etkileşime girebileceğini gösterdi. Daha sonra daha fazla oyuncunun halka açık bir parkta çeşitli plazma ve lazerlerin ateşlendiği gösterildi.

İlginizi Çekebilir: Marvel’s Midnight Suns Yine Ertelendi!

Fragmanın anlamı, oyuncuların gerçek dünyada birbirleriyle savaştığı rekabetçi bir artırılmış gerçeklik oyunu olacağı, ancak aynı zamanda ekranın alt kısmında “Gerçek oyun değil” niteleyicisini de içerdiği, bu yüzden oyunun ne olduğunu söylemek biraz zor olacak. Bununla birlikte, bir Niantic oyunu olduğu göz önüne alındığında, GPS verilerine dayanacağını ve Pokemon Go ile bazı mekanikleri paylaşacağını varsayabiliriz.

Niantic oyunu için bir basın açıklamasında şöyle yazıyor: “Oyuncular kendi benzersiz Süper Kahraman kimliklerini ve başlangıç ​​hikayelerini yaratabilirler. Oyuncuların suçları önlemek, Süper Kahraman görevlerini tamamlamak ve boyutlararası tehditleri engellemek için mahallelerinde devriye gezmeleri gerekecek. Oyuncular seviye atladıkça, ekipman ve yeteneklerin kilidini açacaklar ve ikonik Süper Kötülerle savaşmak ve Çoklu Evreni kozmik ve dünyevi tehditlerden kurtarmak için Örümcek Adam, Wolverine, Kaptan Amerika ve diğerleri gibi Marvel Süper Kahramanları ile birlikte çalışacaklar.”

Oyunun adı Marvel World of Heroes, önümüzdeki yıl 2023’te geliyor ve oyun için şimdi MarvelWOH.com‘da ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR