Genel Haberler Simülasyon Sistem Gereksinimleri Survival

Endzone A World Apart İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Endzone A World ApartGentlymad Studios tarafından geliştirilen, Assemble Entertainment tarafından yayınlanan Strateji Simülasyon oyunudur. Endzone oyunu 2 Nisan 2020 tarihinde Steam üzerinde erken erişime açıldı. Sonrasında 18 Mart 2021 tarihinden itibaren Steam’de erken erişimden çıkan son versiyonu ile mevcut ve halen geliştirme süreci devam ediyor.

Endzone A World Apart İnceleme

Endzone: A World Apart oyunun hikayesi 2021 yılında terörist grupları dünyanın her yerindeki nükleer santralleri havaya uçurdu ve dünyayı kaosa sürükledi. Bu nükleer saldırının ardından hayatta kalan birkaç insan, “uç bölgeler (Endzones)” adı verilen yer altı tesislerinde yaşamaya zorlanıyor. Oyun, 150 yıl sonra, insanlar son bölgelerden çıkıp başlamak için yüzeye geri dönerken gerçekleşir… Radyoaktivite, kirli yağmur ve ekstrem iklim değişiklikleri ile dolu bir dünyada lider olarak kendimizi kanıtlamaya çalıştığımız bir oyun . Sonuç olarak şehir kurma işi başlar.

İşte Endzone A World Apart’da yapabilecekleriniz:

 • Dünyanın düşman yüzeyinde 30’dan fazla farklı bina ile bir yerleşim yeri inşa edin ve sizinle birlikte yaşayan halkınıza iyi bakın.
 • Sokaklar ve depolarla verimli bir altyapı oluşturarak birçok farklı kaynağı toplayın, rafine edin ve ekonominizi yönetin.
 • Radyoaktif olarak kirlenmiş toprak, kuraklık, zehirli yağmur ve kum fırtınaları gibi sürekli tehditlerin olduğu bir dünyada hayatta kalın.
 • Unutulmuş yerlere keşif seferleri gönderin ve halkınızın kaderini değiştiren anlamlı kararlar alın.
 • Dinamik olarak simüle edilmiş, inandırıcı ortamları deneyimleyin! Oyundaki her yer hücresinin kendi nem ve radyasyon değerleri vardır.

Endzone A World Apart Grafikler ve Ses

EndZone’daki müzik kesinlikle takdir edilmeye değer. Bir şehir kurma ritmi ve kıyamet sonrası bir hava oluşturulmuş. Müzik aynı zamanda bir şekilde soğuk ve yoğun. EndZone’daki grafikler güzel. Yakınlaştırdığınızda gerçekten iyi görünen yağmur, ateş ve toz fırtınaları gibi pek çok çevresel etki vardır. Bina modelleri ayrıntılarla dolu ve etrafta dolaşan her kişi, durumlarını yansıtan animasyonlarla tamamen farkındalık sağlıyor.

Endzone A World Apart Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Endzone oyunun tam sürümünün çıkışından 5 ay sonra oyun Türkçe çevrildi . Türkçe Dil Desteği Yaması ile oyunu tamamen Türkçe olarak da oynayabilirsiniz.

Endzone: A World Apart oyununun Steam üzerinde 2 ayrı paketi bulunuyor bunlardan ilki Endzone – A World Apart | Standard Edition paketini 69 TL‘ye Endzone – A World Apart | Save the World Edition paketini de 99 TL ‘ye Steam üzerinden kütüphanenize ekleyerek bu hikayeye dahil olabilirsiniz.

Strateji ve Koloni kurma oyunu severler için Endzone tavsiye edebileceğimiz bir oyun. Peki ya siz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

0
0
0
0
0
47
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish