Oyun Önerileri

Sands of Aura

Ekim’de Erken Erişim’e gelecek olan, Souls benzeri dövüşlere sahip bu RPG’de dünya bir kum okyanusunun altında gömülü.

Dünya kumla kaplıdır, erozyon veya bir doğal afet nedeniyle değil, zamanın kum saati kızgın bir tanrı tarafından paramparça edildiğinden, içindekileri döktüğü ve şehirleri gömdüğü için.

21 Ekim’de Steam Early Access’e gelecek bir açık dünya aksiyon RPG’si olan Sands of Aura’da keşfedeceğiniz ve savaşacağınız fantezi dünyasının durumu bu.

Ve o devasa kum denizleri? Grenewake adı verilen kendi kum geminizle üzerlerinden yelken açabilirsiniz. Kulağa harika geliyor . Yukarıdaki Future Games Show’dan oynanış fragmanına göz atın.

Sands of Aura, farklı dövüş stilleri kullanarak ve yol boyunca yeni silahlar ve düzinelerce zırh seti toplayarak böcek benzeri canavarlar, kıyamet günü tarikatları ve diğer dehşetlerle savaşırken, Ruhlar benzeri cezalandırıcı bir savaş vaat ediyor. Ayrıca Starspire adlı bir yerleşimi yönetecek ve maceralarınızda tanıştığınız karakterleri orada yaşamaya davet edeceksiniz.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir