Genel Haberler

Amazon Prime Üyeleri Nisan Ayında 8 Ücretsiz Oyun Alabilir

Nisan’ın Prime Gaming kadrosunda The Elder Scrolls IV: Oblivion, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve daha fazlası yer alıyor.

Amazon sürekli olarak güçlü bir ücretsiz aylık oyun serisine sahiptir ve Nisan ayının Prime Gaming serisi bunun başka bir örneğidir. 1 Nisan’dan itibaren Amazon Prime üyeleri The Elder Scrolls IV: Oblivion, Turnip Boy Commits Tax Evasion ve Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville dahil olmak üzere sekiz ücretsiz oyun talep edebilir. Ücretsiz oyunlara ek olarak, üyeler Lost Ark, Apex Legends ve League of Legends gibi popüler oyunlar için ganimet sağlayabilirler.

İlk çıkışından 15 yıldan fazla bir süre sonra, The Elder Scrolls IV: Oblivion tüm zamanların en iyi fantezi RPG’lerinden biri olmaya devam ediyor. Oblivion oynamadıysanız, bugün kontrol etmeye değer. Xbox 360 veya PS3’te o gün oynasanız bile, başka bir macera için Cyrodiil’e geri dönmenin zamanı geldi olabilir. Amazon, Game of the Year Deluxe sürümünü dağıtıyor, böylece yıldız Knights of the Nine ve Shivering Isles genişletmeleri de dahil olmak üzere lansman sonrası tüm içerikleri alacaksınız.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Plants vs. Zombies evrenindeki en son üçüncü şahıs nişancı girişidir. Battle for Neighborville, ister rekabetçi ister işbirlikçi modlardan birini oynayın, tuhaf ve eğlenceli bir çok oyunculu deneyim sunar. Günümüzde çevrimiçi oynayan neredeyse çok fazla insan bulamayacak olsanız da, Battle for Neighborville’de de kontrol etmeye değer tek oyunculu aktiviteler var.

Turnip Boy Commits Tax Evasion hangi şimdiye kadarki en iyi oyunlarından biri sebze dolu bir dünyada Zelda benzeri bir settir. Bu yukarıdan aşağıya aksiyon-macera akıllı bulmacalar, serin yetenekler ve bazı harika patron dövüşleri özellikleri. Esprili, absürt yazıları ve renkli karakter kadrosu sayesinde gerçekten komik.

İyi yazmadan bahsetmişken, LucasArts’ın klasik macera oyunu Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge’i de ele alabilirsiniz. Amazon, geçen yaz Monkey Island 2’nin selefi Maymun Adası’nın Sırrı da dahil olmak üzere birçok LucasArts oyununu hediye etti.

Prime Gaming serisi Nanotale – Typing ChroniclesGuild of AscensionGalaxy of Pen and Paper ve House of 1000 Doors: Family Secrets tarafından tamamlanıyor. Nisan da her zaman olduğu gibi ücretsiz oyunlara ek olarak çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için de yeni ganimetler getirecek. Gelecek ay Apex Legends, League of Legends, Lords Mobile, Fall Guys ve daha fazlası için içerikler içeriyor.

Prime Gaming’de tüm ücretsiz oyunları ve ganimetleri görün

Nisan 2022 prime gaming kadrosu

1 Nisan’dan itibaren kullanılabilir

  • The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year Edition Deluxe
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge
  • Nanotale – Typing Chronicles
  • Guild of Ascension
  • Galaxy of Pen and Paper
  • House of 1,000 Doors: Family Secrets

Amazon Prime üyeliğiniz yoksa, yeni aboneler ilk 30 günlerini ücretsiz olarak alabilir. 30 günlük denemeden sonra Prime’ın aylık ücreti 7,90 TL. Prime üyeliğine sahipken talep edilen ücretsiz oyunların veya ganimetlerin sizin olduğunu unutmayın – aboneliğinizi iptal ederseniz erişiminizi kaybetmezsiniz. Belirli freebies’leri talep etmek için Prime’ı Twitch’e bağlamanız istenecek olduğundan, bir Twitch hesabınız olduğundan emin olun

0
0
0
0
0
42
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish