Uncategorized

Deathloop Ön Sipariş Kılavuzu: PS Plus ile İndirim Alın!

Arkane Studios’un yaklaşan birinci şahıs nişancı oyunu Deathloop, 14 Eylül’de PlayStation 5 ve PC için çıkıyor.

Arkane Studios hayranları, stüdyonun bir sonraki oyununa el atmak için uzun süre beklemek zorunda değiller. Tehlikeli bir adada bir zaman döngüsünde sıkışıp kaldığınız birinci şahıs nişancı oyunu Deathloop, PlayStation 5 ve PC için 14 Eylül’de çıkıyor. Bethesda şu anda Xbox çatısı altında olmasına rağmen, Deathloop satın alma gerçekleşmeden önce zaten PS5’e özel bir konsoldu. Bu, bir süredir PlayStation için çıkan son Bethesda oyunu olabilir. Deathloop’un birden fazla sürümü şimdiden ön sipariş vermek için mevcuttur ve hatta bir PlayStation Plus abonesiyseniz indirim bile alabilirsiniz.

Deathloop ön sipariş bonusları

PS5 için tüm Deathloop ön siparişleri Royal Protector Machete, Storm Rider karakter görünümü ve bir trinkets (buff) ile birlikte gelir. PC ön siparişleri görünüm ve trinkets alabilir, ancak silah sadece PS5 kullanıcılarına özeldir.

Bazı PS5′ e ait oyunların aksine, Deathloop sadece 60 dolara mal olacak. Deathloop fiziksel baskı ön siparişleri Amazon, Walmart ve GameStop gibi büyük markalarda mevcuttur. Dijital ön siparişler PlayStation Store‘da mevcuttur ve PS Plus aboneleri piyasaya çıkana kadar %10 tasarruf ederek fiyatı 54 $’a düşürebilir.

-Editör kıps: “dolar görünce benim sıfat :’)”

Deathloop’un 80$’lık Deluxe sürümü hem fiziksel hem de dijital sürümlerde mevcuttur. Bir kez daha, fiyatı 72 $ ‘a düşüren PlayStation Store’da %10 indirim yapabilirsiniz. Deluxe sürümü bir sürü bonus içerikle birlikte gelir:

  • Transtar Trencher Silahı
  • Eat the Rich Tribunal Silahı
  • 44 Karat Fourpounder Silahı
  • Party Crasher Colt kostümü
  • Sharp Shooter Julianna kostüm
  • Two trinkets
  • Orijinal oyun müziği seçimi

Deathloop’ta Blackreef Adası’nda uyanan Colt adında bir suikastçı olarak oynuyorsunuz. Blackreef, Colt için tam olarak bir ada kaçamağı sayılmaz. Önceden garip deneylere adanmış bir ordu üssüydü ve şimdi sakinler hiç bitmeyen bir parti düzenliyor. Ada, sürekli bir zaman döngüsüne sıkışmış durumda ve partiye katılanlardan bazıları tam olarak arkadaş canlısı değil. Döngüden kaçmak için Colt, gece bitmeden sekiz hedefi bulup ortadan kaldırmalıdır. Döngüyü her geçtiğinizde, bir dahaki sefere size yardımcı olacak yeni şeyler öğreneceksiniz. Bu anlamda Deathloop, Outer Wilds ile karşılaştırılabilir.

undefined

Eat the Rich Tribunal silahı gibi abartılı silahlara ek olarak Colt, hedeflerini ortadan kaldırmak için çeşitli güçler ve aletler kullanabilecek. Deathloop ayrıca parkur hareketine sahiptir ve oyunculara durumlara gizlice yaklaşma özgürlüğü verir.

Deathloop ayrıca ilginç bir isteğe bağlı çok oyunculu seçeneğe sahiptir. Zaman döngüsünü canlı tutmak ve Colt’u yakalamak için çalışan bir ajan olan Julianna, varsayılan olarak CPU tarafından kontrol edilir. Ancak diğer oyuncular Julianna’nın kontrolünü ele geçirebilir ve size karşı çalışabilir. Deathloop, bu özelliği kapatmanıza izin verir.

Kaynak

5
40
4
9
16
5
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X