Aksiyon Rehberler RPG / MMORPG

Elden Ring: Tibia’s Summons Nereden Alınır.

Olmak için doğduğunuz büyücü olun.

Elden Ring’de bir tür büyücü olmayı hiç merak ettiyseniz, oyundaki bazı karanlık ve gizemli ölüm büyülerini elinize almak isteyeceksiniz. Böyle bir sihir, Tibia’nın Çağrısı, sizi kısa sürede ölümsüzlerin bir sihirdarı gibi hissetmenizi sağlayabilir. Bu kılavuzda, görsel olarak ilginç olan bu büyüyü nasıl bulabileceğinizi anlatacağız.

Tibia’s Summons

Tibia’s Summons, kullanmak için 28 Zeka ve 20 İnanç gerektiren bir büyüdür. Üçgen bir desende üç spektral iskeleti çağırır. Kısa bir süre sonra hepsi kılıçlarını merkeze indirerek içeride kalan tüm düşmanlara hasar verir.

Tibia’s Summons’ın eşya açıklaması şöyle:

Ölümün hizmetkarlarının büyüsü. Ölümde Kaybolanlardan bir grup çağırır. Üç iskelet, büyücüden biraz uzakta görünecek ve kaybolmadan önce düşmanlara saldıracak. Ölüler uzun zamandır dolaşmaya bırakıldı; ihtiyaç duydukları şey liderliktir.

Tibia’s Summons nerede bulabilirim?

Tibia’s Summons Altus Platosu’ndaki Wyndham Harabeleri’nde Tibia Mariner mini boss’u yenmek için bir ödül olarak elde edilir. Bu oyun ortası biyoma ana hikaye yolunda ulaşacaksınız ve harabelere ulaşmak, Grand Lift of Dectus’tan kuzeybatıya gitmek kadar kolay.

Wyndham Harabeleri

Vardığınızda, oyunun çoklu Tibia Mariner mini boss’lardan biriyle karşı karşıya kalacaksınız. Bu düşman özellikle zorlayıcı değil ve az ya da çok pervasız bir teslimiyetle onu slam saldırısını yapana kadar yenebilir, sonra durulayıp tekrarlayabilirsiniz. Sadece çağırdığı ölümsüz düşmanlara dikkat edin ve patronu mümkün olduğunca sık onlardan uzağa konumlandırın.

Tibia Denizcisini yendiğinizde, Tibia’s Summons’ı alacak ve büyücü olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR