İncelemeler Oyun

Eski LoL ve WoW Geliştiricisinin Yeni MMO Oyunu

Eski Lol ve WoW Geliştiricisinin Yeni MMO Oyunu. Eski LoL ve WoW geliştiricisi Ghostcrawler, Ghost kod adlı yeni MMO için vizyon belirledi. Greg “Ghostcrawler” Street’ten, yeni stüdyosundan ve yakında çıkacak MMO oyunundan son kez haber almamızın üzerinden aylar geçti. Ancak 2 Kasım’da nihayet Ghost kod adlı yeni oyununa ışık tuttu.

Güncelleme bugün Twitter üzerinden Ghostcrawler’ın stüdyonun adını -Fantastic Pixel Castle- ve şu anda sadece Ghost olarak bilinen “destansı yeni bir MMO” yapma planını açıkladığı kısa bir video ile geldi.

Eski LoL ve WoW Geliştiricisinin Yeni MMO Oyunu

Bu duyuruda ilginç olan şey, bu stüdyonun ana odağının hayranlarıyla işbirliği olacağı ve bunun erken geliştirme aşamasını da içereceği.

Gönderide “Stüdyomuzun temel değerlerinden biri ‘oyuncularla ortak olmaktır’ ve bu ruhla, sizinle konuşmaya ve bakış açılarınızı en baştan duymaya başlamak istiyoruz” deniyor.

Stüdyonun ilk canlı yayını 8 Kasım günü saat 13:00’te Twitch kanalında gerçekleştirilecek. Bu yayında stüdyo, ekip ve oyunun kendisiyle ilgili daha fazla ayrıntı verilmesi bekleniyor. Ne yazık ki Fantastic Pixel Castle, oyun henüz geliştirme aşamasının çok başında olduğu için bu sefer herhangi bir Ghost oynanış görüntüsü paylaşmayacak.

Fantastic Pixel Castle (FPC), kod adı Ghost olan modernize edilmiş bir fantezi MMORPG yaratmak için 2023 yılında kurulmuş yeni bir stüdyodur.

Stüdyomuzla ilgileniyorsanız, aşağıda daha fazla içerik var. Eğer sadece Ghost ile ilgileniyorsanız, tamamen anlıyoruz ve BURAYA atlayabilirsiniz.

Tamamen uzaktan ve küresel bir stüdyo olmaya kararlıyız, böylece dünya standartlarında insanları işe alabilir ve onların en iyi hayatlarını yaşamalarını sağlayabiliriz.

Üst düzey bürokrasinin yaratıcılığı boğduğunu düşünüyoruz, bu nedenle seveceğiniz bir oyun ve dünya sunmaya odaklanırken küçük kalmayı hedefliyoruz.

Tamamen finanse ediliyoruz ve ekibimiz stüdyomuzun tüm başarılarını paylaşacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir