Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Fortnite Sezon 4: Anahtarlar Nerede Bulunur ve Kasalar Nasıl Açılır

Fortnite’ta kasalarla karşılaştıysanız, muhtemelen tarihsel olarak sizin ve bazı arkadaşlarınızın içerideki güzelliklere erişmek için hareketsiz durmanızı ve taranmanızı gerektirdiğini fark etmişsinizdir. Tüm bunlar, kasaları açabilmek için şimdi toplanması gereken Fortnite Bölüm 3 Sezon 4’teki anahtarların tanıtılmasıyla değişti. Kasalar bu sefer çok daha iyi ganimetlerle dolu, ancak bu yeni kasalar için biraz araştırma yapmanız gerekecek. İşte Fortnite’da kasa anahtarlarını nasıl alacağınız ve ardından tabii ki bunları nasıl kullanacağınız.

Fortnite’ta anahtarlar nerede bulunur?

Fortnite anahtarları, haritanın herhangi bir yerinde rastgele ganimet olarak bulunur. Bu, belirli yerlere gitmenize ve bu çok aranan anahtarlar için savaşmanıza gerek olmayacağı anlamına gelir, ancak aynı zamanda onları herhangi bir turda bulmanın kesin bir yolu olmadığı anlamına gelir. Olayı akışa bırakın ve anahtarlarınızı bulun, ardından kasalara odaklanın.

Fortnite kasaları ve anahtarları nasıl kullanılır?

  • Fortnite
  • Fortnite

Bir anahtar bulduğunuzda, haritanız adanın etrafında birkaç kilit sembolü ile güncellenecektir. Bunlar kasaların yerlerini temsil eder. Bunlardan herhangi birine gidebilirsiniz, ancak sahip olmanız gereken anahtar sayısını not edin. Bir anahtar deliği olan bir kilit simgesi, yalnızca tek bir anahtara ihtiyacınız olacağı anlamına gelir, ancak bazı kasalar bundan daha fazlasına ihtiyaç duyar ve haritanızda bu şekilde etiketlenir.

Herhangi bir noktada tuttuğunuz anahtar sayısı, envanterinizin yanında, oyunun kullanıcı arayüzünün sağ tarafında listelenir. Her kasanın içinde en az bir kasa anahtarı da var gibi görünüyor, bu da anahtarlarda hiç boş çalışmadan kasadan kasaya birkaçını açarak kolayca koşabileceğiniz anlamına geliyor. Nereye gideceğinizi bilmeniz için aşağıda tüm kasa konumlarını etiketledik. Bir maç sırasında bu kasalardan birini haritada görmezseniz, bu zaten açılmış demektir.

Fortnite

Her iki durumda da, kilidini açmak için birden fazla anahtara ihtiyaç duyan kasalar, tek anahtarlı kasalardan bile daha iyi ganimetlere sahiptir, ancak bu tek anahtarlı kasalar bile harika şeylerle doludur. Şimdiye kadar açtığımız her birinde üç nadir sandık, bir ton cephane, Slurp Juice fıçıları ve daha fazlasını bulduk, bu nedenle bu kasalar geçen sezonki kasalardan açıkça daha iyi, bu da bir avuç dolusu verme eğilimindeydi. şimdi dağıttıkları efsanevi şeyler yerine nadir seviyeli ganimetler.

Fortnite Bölüm 3, Sezon 4 hakkında daha fazla bilgi için savaş biletinin tüm ödüllerine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish