Uncategorized

Insider, Alan Wake Remastered’ın Gelecek Hafta Açıklanacağını İma Etti

Bir dizi söylenti, spekülasyon ve geçerli kanıtın ardından, içeriden biri Alan Wake remaster’ının önümüzdeki hafta açıklanabileceğini paylaşıyor.

Alan Wake söylentileri ve spekülasyonları son zamanlarda dalgalanıyor ve Remedy Entertainment’ın bir sonraki oyun üzerinde çalıştığına dair bir dizi rapor var. Bu söylentiler, Remedy’nin bir sonraki oyununun bir Alan Wake devamı olabileceğini öne sürdü, ancak bunun yerine orijinal oyun için bir remaster etrafında pekiştirilmiş kanıtlar ortaya çıkıyor gibi görünüyor.

Oyun endüstrisindeki anlaşmaları ve satışları dakikası dakikasına rapor eden Wario64, yakın zamanda Alan Wake için bir remaster tedavisinin Rakuten Tayvan’ın perakendecisinde 5 Ekim’de ilgili bir çıkış tarihi ile ortaya çıktığını keşfetti. İlginç bir şekilde, bu liste Alan Wake’in remaster’ının Xbox’ın yanı sıra PS4 ve PS5’e de geleceğini iddia ediyor, bu da Alan Wake’in artık konsol sistemlerinde münhasır olarak değerlendirilmediği anlamına geliyor. Bu listenin hala yanlış veya yanlış olduğu ortaya çıksa da, içeriden biri oyun hakkında onay verdi.

9
23
15
8
5
7
1
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X