Haberler Oyun

LoL Yeni Sihirdar Simgeleri Beğenilmiyor

LoL oyuncuları ‘çocuksu’ yeni sihirdar simgesinin kalitesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Oyundaki tüm şampiyonlar için benzersiz simgeler bu yılın başlarında yayınlandı. League of Legends’ın 13.17 yamasının yayınlanmasıyla birlikte, oyundaki 165 şampiyonun tamamının sihirdar simgeleri mağazaya eklendi. Şampiyonların çoğunun simgeleri oldukça sağlam görünse de, topluluğa göre özellikle bir tanesi “yavan” ve “çocuksu” olmasıyla dikkat çekiyor.

Bugün erken saatlerde resmi League subreddit’inde yayınlanan bir gönderide oyuncular, Elise’in İllüstrasyon sihirdar simgesinden duydukları hoşnutsuzluğu dile getirerek karakterin kişiliğine uymadığını ve arkadaş canlısı görünümünün oyundaki halini anımsatmadığını iddia ettiler.

Simgede, Elise dudaklarını büzerek gülümsüyor ve geniş gözleri onu gerçekte olduğu gibi sinsi ve kurnaz değil, gerçekten misafirperver ve sıcak gösteriyor.

Bir kullanıcı yorumlarda “Elise’e benzemiyor bile” dedi. “Ve Elise ne zaman böyle gülümseyecek ki lol, çok karakter dışı. Ucuz bir cosplay gibi görünüyor.”

Dahası, Elise’in gözlerini daha açık, ağzını kapalı ve kaşlarını göz kapaklarından daha uzak hale getirmek için simge biraz değiştirildi. Bazı Lig oyuncularına göre bu değişiklikler simgeyi daha az korkutucu hale getiriyor ve Elise’i daha az kötü adam gibi hissettiriyor.

LoL Yeni Sihirdar Simgeleri
LoL Yeni Sihirdar Simgeleri

Bir başka oyuncu yorumlarında “Evet garip, [bu] ikonlarda neşeli görünen çok az şampiyondan biri ve kesinlikle böyle bir ruh haline uyanlardan biri değil” dedi.

Oyundaki 165 şampiyonun tamamı için sihirdar simgelerinin eklenmesi inkar edilemeyecek kadar güzel olsa da, bazı oyuncuların kafasını kurcalayan bazı sanatsal seçimler var. Dürüst olmak gerekirse, bu simgelerden bazılarının yanlış temalandırılması, Reddit gönderisinde kullanılan ilk Elise örneğinin çok ötesine geçiyor. Diğer birçok şampiyonun bu simgelerdeki görünümleri de kendi temalarına uymuyor. Ivern ve Gragas’ınki de özellikle sarsıcı olarak göze çarpıyor. Xerath gibi diğer bazı şampiyonlarda ise benzerlik neredeyse hiç fark edilmiyor.

İlginizi çekebilir:

League of Legends 13.18 Yaması Notları

League of Legends 13.18 Yaması Notları. Bir süredir 2023 Dünya Şampiyonası için yamaları geri sayıyorduk ve League of Legends 13.18 Yamasının gelmesiyle büyük dans neredeyse…

Bu sihirdar simgeleri iki haftadan biraz daha uzun bir süredir mağazada yer alıyor, yani göreceli yaşam döngülerinin henüz çok başındalar; bu da Riot’un isterse sanatsal değişiklikler yapması için bolca zaman olduğu anlamına geliyor. Belirli şampiyonların oyuncu tabanlarının ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak, gelecekte değiştirilmiş simgeler görebiliriz, ancak ben buna güvenmezdim.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir