Haberler

Resident Evil PS5, Xbox Series X|S Yükseltme Ayrıntılıları açıklandı!

Capcom, Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7 için PS5 ve Xbox Series X|S yükseltmeleri hakkında daha fazla ayrıntı verdi. Şirket, yükseltmeler için henüz bir çıkış tarihi vermedi, ancak bu yükseltmelerin nasıl çalışacağı hakkında bilgiler verdi.

Açıklamayı yapan tweet, tüm orijinal kaydetme verilerinizin yükseltilmiş sürümlere taşınacağını söylüyor. Resident Evil 7 Gold Edition’ı satın aldıysanız aldığınız DLC de dahil olmak üzere DLC satın alımlarınız da PS5 ve Xbox Series X/S’e aktarılacaktır.


Her üç oyun da yükseltmelerin bir parçası olarak görsel iyileştirmeler alacak, ancak Capcom bunların ne olacağını ayrıntılı olarak açıklamadı. PC’de, her üç oyun da konsol yükseltmelerinin görsel iyileştirmelerine uygun bir güncelleme alacak.

Her üç oyun da GameSpot’ta nispeten olumlu olarak incelendi. Resident Evil 7, korku köklerine belirgin bir dönüş olarak görülürken, Resident Evil 2’nin remake’i, orijinalin temelleri üzerine inşa edilmiş yeni bir deneyim sundu. Resident Evil 3 remake diğer ikisinden daha düşük puan aldı, ancak yine de oynanmaya deger harika anları olduğu söylendi.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir