Oyun Önerileri

Stray Oyunu

Stray

Stray oyunu ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisi, unutulup gitmiş bir şehirden kurtulmak için antik bir gizemi çözmek zorunda.

Stray oyunu, çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklarla aydınlanan dar sokaklarında ve tekinsiz semtlerin karanlık ortamlarında geçen bir üçüncü şahıs kedi macerası oyunu. Alçak yüksek demeden dört bir yanda dolaş, hiç beklemediğin tehlikelere karşı kendini hazırla ve aldırışsız droidler ve tehlikeli yaratıklarla dolu bu acımasız mekânın gizemlerini çöz.

Dünyayı bir sokak kedisinin gözlerinden gör ve çevrendekilerle bir kedinin kıvraklığıyla etkileş. Gizlice yanaş, atik ol, türlü şapşallıklar yap, bazen de bu yabancı dünyanın tuhaf sakinlerini çileden çıkar.

Kedi, yol üstünde B-12 adında, uçabilen küçük bir dron ile arkadaş olur. İkili, bu yeni yoldaşlığın yardımıyla bir çıkış yolu bulmaya koyulur.

Stray, Fransa’nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç insandan oluşan küçük bir takım olan BlueTwelve Studio tarafından geliştirildi.

Stray, BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanan bir 2022 macera oyunudur. Hikâye robotların, makinelerin ve virüslerin yaşadığı duvarlarla çevrili bir şehre düşen ve B-12 adlı bir drone arkadaşının yardımıyla yüzeye geri dönmek için yola çıkan bir sokak kedisini konu ediyor. Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla sunuluyor. Oyuncu, platformlar arasında sıçrayarak ve engellere tırmanarak hareket eder ve yeni yollar açmak için çevre ile etkileşime girebilir. B-12’yi kullanarak, dünyanın her yerinde bulunan öğeleri depolayabilir ve anlatıyı ilerletmek için gerekli bulmacaları çözmek için teknolojiye girebilirler. Oyun boyunca, oyuncu, her ikisi de onları öldürmeye çalışacak olan düşman Zurks ve Sentinel’lerden kaçmalıdır.


İlginizi çekebilir: Oyun Önerileri


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir