Haberler

VALORANT Ajanların Durumu blog gönderisi, Yeni Türk Ajan hakkında bilgiler paylaştı!

Yeni bir VALORANT Ajanların Durumu blog gönderisi, benzersiz yeteneklere sahip olacak bir sonraki ajanı hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Riot Games karakter yapımcısı John Goscicki blog yazısında, geliştiricilerin Sova’nın Iniator(Öncü) ajanların zirvesinde olduğu için Sova’nın yerine alternatif bir bilgi toplayıcı ”Iniator(Öncü)” ajan getirme fikrine sahip olduklarını açıkladı.

Ekip bu konsept üzerinde çalıştı ve sonunda “daha ‘yerelleştirilmiş’ öncü ve keşif araçlarına sahip bir alana indi.” Goscicki, yeni ajan hakkında hayranlara ilk ipucunu vererek ajanın “düşmanları avlarken daha samimi bir his” vereceğini açıkladı. Blog yazısı, “Herkesin bir korkusu var” ifadesi ile bitiyor.

Yayındaki teaser görseli de muhtemelen yeni karaktere ait olan bir masayı gösteriyor. Masanın ortasında sıcak bir fincan kahve veya çay var, ancak hayranlar arka planda açık bir dizüstü bilgisayar ve mantar panoyu rahatça görebilir.

Bilgisayarda Sova’nın bir görüntüsü var ve Cypher duvardaki tahtanın ortasında bulunuyor. Yeni karakterin diğer ajanlara nasıl veya neden şantaj yaptığı belli değil, ancak muhtemelen onların yetenek setlerine bağlanacağını düşünüyoruz.

Önceki sızıntılar, VALORANT oyun dosyalarına BountyHunter kod adının eklendiğini ve yeni bir Totem yeteneğinin izlerinin de eklendiğini ortaya çıkardı. Yeni ajan muhtemelen belirli karakterleri avlamak ve bilgi toplamak için benzersiz yeteneklere sahip olacak.

Riot, yeni karakterin ne zaman yayınlanacağını açıklamadı, ancak VALORANT hayranları yakında daha fazla bilgi öğrenecekler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR