Oyun Önerileri

Voidtrain

Voidtrain ile Boyutlararası Ekspres’in mürettebatından biri ol! Gizemli yaratıklar, düşmanlar ve mekânlarla dolu yeni bir dünyayı keşfet. Trenini geliştir ve özelleştir. Yeni materyaller toplayıp daha iyi silahlar oluştur. İster tek ister 4 kişiye kadar çevrimiçi işbirliği modunda oyna.

Bir mühendissin ve kendini tarihe, kurallara ve geleceğe sahip tuhaf ve gizemli Hiçlik’te buluyorsun. Kendi trenini inşa et ve geliştir, güçlü silahlar üret, çeşit çeşit düşmanla savaş ve Hiçlik’in gerçeküstü topraklarında tek başına veya arkadaşlarınla birlikte hayatta kal.

VOIDTRAIN İLE HİÇLİK’İ KEŞFET

Gizemli ve özgün mekânlarla dolu, devamlı değişen, muazzam bir dünyayı keşfet. İçinde bulmacalar ve tehlikeli hayvanlar barındıran yüzen adaları araştır. Mayın tarlalarından geç ve depoları ziyaret et. Sevimli mi sevimli Rofleemo’larla tanış ve onları da mürettebatın bir parçası haline getir. Macera peşinde olanlar için Hiçlik bulunmaz bir cennettir, o yüzden çeşitli zorluklara hazır ol!

KENDİ TRENİNİ İNŞA ET

Treni yalnızca genişletmekle kalmayacaksın, ayrıca sıfırdan inşa edebileceksin. Boş bir drezinle başla ve birden çok vagon ve gelişmiş bir motor ekleyerek onu hakiki bir tren haline getir. Treninin görünüşünü özelleştir ve hatta ambarlardan tezgâhlara, dekorasyonlardan masalara türlü nesnelerle trenini doldur.

HAYATTA KALMAK İÇİN SAVAŞ

Hiçlik tehlikeli bir yer olduğu için yolda sıradan askerlerden kana susamış köpekbalıklarına kadar türlü türlü düşmanla karşılaşacaksın. Hem silah hem de ekipman üret ve bunları özelleştir. Gerektiğinde kaç, arenalarda birçok düşman dalgasına diren, karakolları temizle ve her daim hayatta kalmak için savaşmaya hazırlıklı ol.

Voidtrain

İlginizi çekebilir: Oyun Önerileri


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir