Haberler

2. Sezondan itibaren Halo Infinite’in oyun içi premium para birimini kazanabileceksiniz.

Bu kedi kulaklarını almak için daha da fazla seçenek.

343’ün tasarım başkanı Jerry Hook, oyunun resmi forumunda yaptığı bir gönderide Halo Infinite’in kozmetik mağazasına ve premium para birimi olan “kredilere” gelen bazı büyük değişiklikleri özetledi.

Halo Infinite’in çok oyunculu modu bir patlama oldu, ancak deneyime eklenen ilerleme ve kozmetik satın alımlar bazı oyuncuların ağzında ekşi bir tat bıraktı. Battle Pass’ın başlangıçtaki buzul gibi yavaş ilerlemesi neyse ki ele alındı, ancak premium para birimi satın almanın arkasında kilitli kalan ve bunlara erişmenin başka bir yolu olmayan önemli miktarda kozmetik var – battle pass için savaşan oyuncular için bile.

Neyse ki, oyuncular Halo Infinite’in Mayıs ayında piyasaya sürülecek olan ikinci sezonundan itibaren normal oyun boyunca kredi kazanabilecekler, ancak bunun için battle pass satın alınması gerekecek. Hook’un kendi sözleriyle: “Sürekli geri bildiriminiz sayesinde, 2. Sezonun Battle Pass’ında Kredi kazanılabileceğini onaylamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Halo Infinite ilerlemenizin bir parçası olarak Kredi kazanabileceğiniz anlamına geliyor. Daha fazlasını alacağız. Sezon 2’ye yaklaştıkça bunu paylaşın.”

Hook ayrıca Infinite’in devam eden Büyük Takım Savaşı sıkıntılarına da değindi : “Biz Büyük Takım Savaşı eşleştirmesiyle ilgili sorunları çözmeye çalışırken, takım da şu an için Büyük Takım Savaşı gerektiren Mücadeleleri kaldırmayı planlıyor. Mücadele destelerini değiştirmek istemiyoruz. canlı olduklarında (insanların bu Mücadelelerdeki ilerlemesini ortadan kaldıracağı için), bu nedenle bu değişiklikler, Haftalık Mücadeleler tipik olarak yenilendiğinde önümüzdeki Salı başlayacak.”

Hook ayrıca , ekibin kozmetik mağazasında paketleri bölme ve bir sonraki haftalık sıfırlamadan başlayarak fiyatları düşürme taahhüdünü yineledi.

Bunların hepsi daha iyisi için yapılan değişiklikler, ancak normal oyun sırasında kredi almaya başlamak için Mayıs ayına kadar beklememiz biraz can sıkıcı. Bir dakika, bu son zamanlarda çokça duyduğum “kazanmak için oyna” işi mi?

Kaynak

0
0
0
0
0
24
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish