Haberler

Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesi Kabus Zorluğu, Nehir Baskınları ve Daha Fazlası

Assassin’s Creed Valhalla, bir önceki güncelleme olan 1.3.0’dan yaklaşık iki ay sonra, 7 Eylül’de başka bir oyun güncellemesi alacak

Ubisoft Montreal’e göre, 1.3.1 güncellemesi Assassin’s Creed Valhalla’s River Raids için yepyeni bir zorluk seviyesi ve daha fazla içerik, oyuncuları benzersiz teçhizat ve hazine ile ödüllendirmek için tasarlanmış bir dizi tekrar oynanabilir görev içerecek. Ubisoft ayrıca, kahramanın Eivor’un 1.3.1’de oyuncuların Britanya Adaları’nı keşfederken kullanabilecekleri yeni donanımlarla birlikte bazı yeni yetenekler kazanabileceğini çıtlattı.

1.3.1 Güncellemesi, son Siege of Paris DLC’si ile bu yıl içinde gelecek olan Discovery Tour: Viking Age adlı ücretsiz genişleme arasındaki iki güncellemeden ilki olacak. Assassin’s Creed Valhalla hayranları yakın zamanda Fransa’daki Saint-Denis Bazilikası’nı ziyaret ettiğinden ve ünlü kiliseye dayanan bir ARG oyunuyla ilgili bir ipucu keşfettiğinden, Siege of Paris hem oyun içinde hem de gerçek hayatta başarılı bir şekilde ilginç içerik sağladı. 1.3.2 Güncellemesi, Discovery Tour genişlemesinden önce gelecek, ancak şu anda neleri içereceği hakkında çok az şey biliniyor.

Bunu da şöyle bırakayım 🙂

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir