Uncategorized

Jurassic Park Yeni Bir Mobil Oyun Alabilir

Universal City Studios tarafından çevrimiçi olarak bulunan yeni bir ticari marka başvurusu, Jurassic Park’ın başka bir mobil oyun alacağının bir işareti olabilir.

Sevilen herhangi bir film serisiyle birlikte, hayranları doğrudan içinde tasvir edilen dünyaya atmak için yapılmış birçok video oyunu geliyor. Aliens ve Jurassic Park’ta bulunanlar gibi fantastik ortamlar ve fikirlerle, oyuncuların eğlenmesi için bir veya iki oyun fikrini ateşleyebilecek birçok fikir var. Özellikle Jurassic Park, yıllar boyunca tonlarca video oyunu gördü ve bir ticari marka başvurusuna inanılacaksa, hayranların yakında sabırsızlıkla bekleyecekleri yeni bir mobil oyunu olabilir gibi görünüyor.

Mobil oyunların ortaya çıkmasıyla birlikte, MiHoYo‘nun çılgınca popüler açık dünya oyunu Genshin Impact ve Pokemon Unite ile daha yeni oyunlar gibi birçok şirket, hareket halindeki oyuncular için erişilebilir deneyimler yaratmaya çalıştı. Jurassic Park, Jurassic World: The Game ve Jurassic World Alive ile şu anda iki aktif mobil oyuna sahip.

BENZER İÇERİK

Aşağıdaki habere de bir göz at istersen…

Jurassic World Evolution 2 ile kendi dinozor parkınızı inşa etmeye hazır olun!

Yeni ortamlar, yeni dinozorlar, yeni tehlikeler!

9 Kasım’da çıkacak olan Jurassic World Evolution 2’de kendi dinazor parkınızı inşa edebileceksiniz.

23
24
46
0
29
7
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X