E-SPOR Haberler Mobil Oyunlar Strateji

2021 Brawl Stars Dünya Finalleri ücretsiz ödüllere sahip olacak!

Oyuncular, Catburglar Jessie Skin’i web sitesi üzerinden alabilirler.

Brawl Yıldız Dünya Finalleri 2021 1 milyon $ ödül havuzundan pay ve dünya şampiyonu unvanı için yarışan 16 takım ile 28’e 26 Kasım arasında gerçekleşecek.

Supercell, taraftarların bir etkinlik web sitesi aracılığıyla rekabete katılmaları için yeni bir yol ortaya koydu. Oyuncular, 2021 Dünya Finalleri ile ilgili tüm bilgileri almak ve heyecan verici ödüller kazanmak için web sitesini ziyaret edebilir. Oyuncuların Supercell ID’lerini kullanarak web sitesinde oturum açmaları gerekir. Kazanılan tüm ödüller Brawl Stars hesaplarına aktarılacaktır.

Etkinlik web sitesi aracılığıyla oyuncular bir parantez oluşturabilecek ve kazananları tahmin edebilecek. Bunu doğru şekilde yapmak, oyunculara oyun içi ürünler için kullanılabilecek puanlar verecektir. Etkinlik web sitesindeki ödüller arasında pinler ve Brawl Stars Dünya Finallerinden Catburglar Jessie Derisi yer alıyor. Oyuncular ayrıca web sitesi aracılığıyla Dünya Finalleri MVP’si için oy kullanabilecekler.

2021 Dünya Finalleri 26-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 16 takım kazananları belirlemek için tekli eleme sisteminde yarışacak. Bazı takımlar etkinlikte Romanya’nın Bükreş kentinden yarışacak. Mekana gidemeyen takımlar da uzaktan yarışabilirler.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR