Oyun Rehberler

Clash Royale 2v2 Nasıl Oynanır?

Clash Royale 2017’de 2v2 oyun modunu tanıttı ve standart 1v1 tarzı oyunun eğlencesinden uzaklaşmadan eğlenceli ve yeni değişikliği ile hızla popülerlik kazandı. Eğer oyuncular uzun bir aradan sonra geri dönerlerse, 2v2 oyun modunu bulmakta zorlanabilirler. Bu modu oynarken, oyuncular kazandıklarında altın veya sandık almadıklarını ve artık sezon jetonları aldıklarını görecekler. Oyuncular 2v2 oynarken arkadaşlarıyla veya rastgele oyuncularla da sıraya girebilirler.

Clash Royale’de 2v2 Nasıl Oynanır?

Clash Royale 2v2 Nasıl Oynanır
Clash Royale 2v2 Nasıl Oynanır

Daha önce de belirtildiği gibi, 2v2 oynanabilecek iki yer vardır. Bunlardan ilki sağ alt köşedeki etkinlikler sekmesidir. İlk başta fark etmek zor olabilir, ancak altında 2v2 yazan küçük bir metin bulunan iki kral heykeli vardır. Bu simgeye dokunulduğunda, oyuncuların hızlı bir maça hazırlanmaları veya arkadaşlarıyla oynamaları için bir menü açılacaktır.

Ayrıca klan üyelerine de oynamaları için davetiye gönderilebilir. Klan üyeleri arasında dostça bir 2v2 için, mor dostça savaş düğmesinde diğer üç klan üyesi için bir davet bulunabilir. Rastgele rakiplere karşı 2’ye 2 oynarken, harcanan iksir ve yıkıp savundukları kuleler sayesinde sezon jetonları kazanılır.

AksiyonKazanılan Sezon Tokenleri
Savunulan Kuleler50
Yıkılan Kuleler100
Harcanan İksir1

Clash Royale’de Klasik 1v1 Nasıl Oynanır?

Clash Royale 2v2 Nasıl Oynanır

Bu oyun modu, Clash Royale hayranlarının 2v2 ve etkinlik oyun modu ile aynı sezon jetonu ödülleri için oynamasına olanak tanır. Bu oyun modunun avantajı, diğer modlarda olduğu gibi, tüm kartların ve kulelerin seviye 11’e eşitlenmiş olmasıdır. Evrim kartları kullanılabilir ve sezon jetonları kazanmak isteyen ve etkinliklerin ve 2v2’nin farklı koşullarını çekici bulmayan oyuncular için eski moda bir maç için standart kurallar kullanılır. Sezon jetonları için oranlar bu oyun modunda etkinlik ve 2v2 ile aynıdır.

Clash Royale mobil cihazlarda kullanılabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir